Gry

Hitman otrzyma dodatkową zawartość

przeczytasz w 1 min.

IO Interactive jeszcze w tym miesiącu zauważalnie rozbuduje ostatnią odsłonę przygód Agenta 47.

Jakiś czas temu pisaliśmy, iż ostatecznie udało się uratować markę Hitman, której losy przez kilka tygodni stały pod dużym znakiem zapytania. Twórcy chcą to najwyraźniej potwierdzić, ponieważ właśnie zapowiedzieli dodatkową zawartość dla ostatniej odsłony przygód Agenta 47.

I nie trzeba będzie na to długo czekać. Już 13 października gra wzbogaci się o 10 kontraktów oraz 5 wyzwań z akcją osadzoną w Kolorado.

To jednak nie wszystko, ponieważ nieco później (ale nadal mowa o październiku) udostępniona zostanie kolejna paczka z 10 kontraktami.

Hitman

Mało? Jeśli chcielibyście więcej to najpewniej ucieszycie się już 24 października. Na ten dzień twórcy zapowiedzieli ważne ogłoszenie. Wiadomo jednak tylko tyle, że nie będzie to zapowiedź nowego sezonu.

Źródło: dualshockers

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    scythe-kosiarz
    1
    Pomimo ze wydałem 60 euro na te grę, to dalej uważam ze było warto. Odcinkowość wcale mi nie przeszkadzała. Wręcz przeciwnie pozwalała mi przechodzić każdy poziom dokładnie na wiele sposobów. Ciesze sie, że wejdzie nowy content i w przerwie od PUBG będę mógł znowu zabijać w Hitmanie.