Gry

Hitman zaprezentowany na obszernym materiale wideo

przeczytasz w 1 min.

Możemy dzięki niemu przyjrzeć się fragmentom misji, która rozgrywać będzie się w Paryżu.

Hitman gra

Dość szybko zaczyna wzrastać nam liczba doniesień związanych z nową odsłoną serii Hitman. Tym razem mamy do czynienia z naprawdę smakowitym kąskiem.

Wprawdzie już jakiś czas temu do sieci trafiły materiały wideo, ale pochodziły one z dość wczesnej wersji gry, a dodatkowo cechowały się słabą jakością, przez co trudno było wyciągać na ich podstawie jakiekolwiek wnioski. Tym razem jest już nieco inaczej, ponieważ producent zdecydował się oficjalnie zaprezentować pierwszy i od razu dość obszerny zapis z rozgrywki.

Możemy dzięki niemu przyjrzeć się fragmentom misji, która rozgrywać będzie się w Paryżu. Cel Agenta 47 to Viktor Novikov - milioner i jednocześnie przywódca organizacji przestępczej o kryptonimie IAGO. Co ciekawe, działać trzeba będzie tutaj na pokazie mody, a więc w miejscu wyjątkowo zatłoczonym.

„IO Interactive i Square Enix mają przyjemność przedstawić pierwszy gameplay z gry HITMAN. Wideo skupia się na podstawowych doświadczeniach - kreatywnym skradaniu się, przebraniach, ukrywaniu się przed innymi i swobodzie wyboru drogi do celu, co jest znakiem rozpoznawczym serii.”


Hitman zadebiutować ma 8 grudnia na PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One.

Źródło: dualshockers, youtube

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  alb3rt
  9
  Dlaczego zmienili mu twarz? Teraz wygląda prawie jak ten filmowy "hitman".
  • avatar
   toniek-94
   6
   Uwielbiam serie Hitman i z niecierpliwością czekam na nową odsłonę serii. Mam spore oczekiwania co do tego tytułu.
   • avatar
    Kenjiro
    1
    Ciekawe czy poprawili błędy poprzedniej części, jak problemy z widocznością (wykrywaniem przez ścianę, etc), a także brak możliwości zapisu w każdym momencie, czy wymuszone misje "strzelankowe".
    • avatar
     Konto usunięte
     1
     Ochrona go przeszukała i nic nie znalazła, a on zaraz dalej wybiera z ekwipunku garotę i widać też, że ma inne bronie?
     • avatar
      king2127
      0
      W filmie widać przyciny przy momentach z intensywnym oświetleniem , ładnie się prezentuje ale optymalizacja kwiczy już w wczesnej fazie projektu, oby to ogarneli :)