Tablety

Hity Square Enix dostępne na urządzeniach NVIDIA SHIELD

przeczytasz w 1 min.

Właściciele NVIDIA Shield Tablet i NVIDIA SHIELD K1 będą mogli cieszyć się z kolejnych gier w usłudze GeForce NOW.

Tomb Raider

Tablety należące do linii NVIDIA SHIELD uznawane są za idealne propozycje dla mobilnych graczy. Najnowsze informacje zdają się tego typu opinię potwierdzać.

NVIDIA poinformowała, iż na tablety NVIDIA SHIELD trafi 5 bardzo dobrze znanych gier z portfolio Square Enix. Od wczoraj gracze cieszyć mogą się z Tomb Raidera (tego z 2013 roku). Już wkrótce udostępnione zostaną natomiast takie tytuły jak Sleeping Dogs, Lara Croft and the Guardian of Light, Quantum Conundrum, a także Murdered: Śledztwo zza grobu.

„Square Enix z przyjemnością wprowadza swoje tytuły na platformę NVIDIA SHIELD, mogąc zapewnić natychmiastowy dostęp do strumieniowania naszych wielokrotnie nagradzanych gier, takich jak Tomb Raider za pośrednictwem usługi GeForce NOW.” - Janet Swallow, wiceprezes ds. licencjonowania produktów marki Eidos w firmie Square Enix


Wszystkie wymienione gry trafią na urządzenia NVIDIA SHIELD dzięki usłudze GeForce NOW (strumieniowania gier na żądanie), która tym samym będzie zawierać już ponad 80 tytułów. Warto tu zatem nadmienić, że pierwsze trzy miesiące korzystania GeForce NOW są bezpłatne. Każdy następny kosztuje natomiast 9,99 euro.

Źródło: NVIDIA, engadget

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  sebastianzola
  6
  Fajna sprawa z tym tabletem. Masa gier z Androida, gry w abonamencie. Jedyną wadą to potrzeba szybkiego internetu.
  • avatar
   Snack3rS7X
   3
   Czy wam też wbiło się w oczy Janet Swallow :D ?
   • avatar
    Konto usunięte
    2
    Od 30Mb/s wzwyż spokojnie wystarczy;)
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Do Twórcy tego tematu:
     -Oba tablety tak samo się nazywają (Nvidia Shield Tablet k1) i nic w nazwie się NIE zmieniło, tylko brak wejścia na rysik, brak ładowarki w zestawie i drobne nie potrzebne elementy NIE związane z grami.

     PS: jak ktoś piszę o Shield Tablecie niech zaznaczy czy chodzi o NOWSZĄ wersję czy STARSZĄ.
     PS: Jeśli kogoś uraziłem, wybacz.