Mobile

Honor oferuje 50 GB miejsca w Huawei Mobile Cloud za 5 groszy

przeczytasz w 1 min.

Tak niski koszt to spora zachęta do wypróbowania usługi, obowiązuje przez pierwszy miesiąc. Później nie jest jednak strasznie drogo, miesięczna opłata wzrasta do 3,99 złotych.

Z ilością pamięci wewnętrznej w smartfonach bywa różnie. Nie zawsze można liczyć przy tym na obsługę kart pamięci. Coraz częściej wykorzystujemy przestrzeń w chmurze, za którą trzeba jednak płacić. Właściciele smartfonów Honor nie muszą tego mocno odczuwać.

Producent pozwala bowiem wykupić dostęp do 50 GB przestrzeni w Huawei Mobile Cloud (Mobilna Chmura Huawei) za jedyne 5 groszy. Tak niski koszt to spora zachęta do wypróbowania usługi, obowiązuje przez pierwszy miesiąc. Później nie jest jednak strasznie drogo, miesięczna opłata wzrasta do 3,99 złotych. Oferta jest ograniczona do jednej usługi dla każdego użytkownika ID Huawei.

Jeśli korzystacie ze smartfonów tego producenta, a oferta promocyjna nie jest widoczna to najpewniej powinniście zaktualizować aplikację Mobile Cloud do wersji 10.2.2.302.

Honor Huawei Mobile Cloud

Wypada w tym miejscu przybliżyć najważniejsze założenia usługi Huawei Mobile Cloud. Pozwala ona użytkownikom smartfonów Honor synchronizować dane, tworzyć kopie zapasowe i przywracać dane, zapewnia też łatwy transfer informacji pomiędzy urządzeniami mobilnymi Huawei i Honor oraz oczywiście możliwość przechowywania plików i dostęp do nich za pośrednictwem wirtualnego dysku w Chmurze.

Jak zapewnia producent, wszystkie dane są w pełni szyfrowane E2E i przechowywane wyłącznie na europejskich serwerach na terenie Unii Europejskiej zgodnie z obowiązującym prawem regulującym ochronę danych osobowych i prywatności.

Źródło: Honor

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Nazir50
    -1
    Bez sensu i żadna atrakcja ta chmura , za 8 zł. mam 100GB w Google i dużo większa zaleta