Myszki

Uniwersalny konkret - myszka OMEN Vector Mouse od HP

przeczytasz w 1 min.

Czy gamingowa myszka może być konkretnie wyposażona, a równocześnie mieć taką charakterystykę, by przypasować sporemu gronu użytkowników? HP OMEN Vector Mouse pokazuje, że tak.

HP OMEN Vector Mouse – ta gamingowa myszka jest konkretna, a przy tym uniwersalna

HP OMEN Vector Mouse w równym stopniu zadowoli rozwijającego się e-sportowca i niedzielnego gracza – obydwóm ma sporo do zaoferowania. Ta gamingowa myszka wrażenie robi już samym swoim serduszkiem – sensorem Radar 3 zaprojektowanym wspólnie z firmą PixArt. Ten może działać w rozdzielczości od 100 do nawet 16 000 DPI, cechując się przy tym dokładnością na poziomie aż 99%. Można więc na nim polegać, a pozostałe parametry – akceleracja na poziomie 50 g i prędkość do 400 IPS – wyglądają równie dobrze. Dodajmy, że odświeżanie wynosi 1000 Hz, chociaż trudno byłoby się spodziewać czegoś innego.

HP OMEN Vector Mouse mysz

Z boku gryzonia – na wysokości kciuka – znajdują się dwa przyciski dodatkowe, które na pewno dasz radę wykorzystać podczas rozgrywki. W lewym i prawym przycisku zastosowano natomiast wysokiej klasy przełączniki, które nie tylko szybko i niezawodnie reagują, ale też mogą pochwalić się żywotnością na poziomie 50 milionów kliknięć. Zdecydowanie więc jest to sprzęt na lata. 

Co jeszcze ma do zaoferowania i ile kosztuje myszka OMEN Vector Mouse?

Absolutnie nie bez znaczenia jest również dobrze zaprojektowana konstrukcja (którą doceni jednak wyłącznie praworęczny gracz). W tym temacie nie można by też nie wspomnieć o systemie regulacji wagi – w zakresie 25 gramów. Wisienką na tocie jest natomiast podświetlenie RGB.

Ile kosztuje HP OMEN Vector Mouse? Musisz liczyć się z wydatkiem na poziomie dwóch stówek

Źródło: HP, OMEN

Czytaj dalej o myszkach: 

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!