Mobile

Ciekawy koncept tabletu HTC Dark Shadows

Od jakiegoś czasu mówi się, że HTC planuje ponownie zaznaczyć swoją obecność na rynku tabletów. Czy nowe urządzenie będzie wyglądało właśnie tak?

HTC Dark Shadows tablet koncept

HTC zapunktowało ostatnio u wielu użytkowników swoimi smartfonami. Naturalnie mowa tutaj o modelach z linii HTC One, które połączyły w sobie dobrą specyfikację i przyjemny dla oka wygląd zapewniany m.in. przez aluminiową obudowę. Czy wkrótce w ofercie tajwańskiego producenta pojawią się równie ciekawe tablety?

Nie można tego wykluczyć, ponieważ od jakiegoś czasu mówi się, że HTC planuje ponownie zaznaczyć swoją obecność w tym sektorze rynku i to z lepszym skutkiem niż jakiś czas temu. Jeśli tak, to spodziewać należałoby się modelu z górnej półki, a że jest to możliwe pokazały przykłady wspomnianych smartfonów One czy One mini.

Oficjalnej zapowiedzi wciąż się jednak nie doczekaliśmy i prawdopodobnie jeszcze przez jakiś czas na takową poczekamy. Co bardziej niecierpliwi już teraz snują jednak domysły odnośnie tego, jak wyglądać może i jakie podzespoły zaoferuje nowy tablet HTC.

Bardzo interesujący koncept tabletu narodził się w głowie Hasana Kaymaka, który już nie po raz pierwszy przedstawia swoją wizję nowych urządzeń HTC. Ta najnowsza koncentruje się na wspomnianym tablecie, który nazwany został HTC Dark Shadows, a jego wygląd przedstawiono na kilku grafikach, które zobaczyć możecie w poniższej galerii.

Co ciekawe, wizja Hasana Kaymaka obejmuje nie tylko wygląd, ale i specyfikację urządzenia. Wedle niej tablet oferować miałby miedzy innymi 64-bitowy procesor, 4 GB pamięci RAM, 10" ekran o rozdzielczości 2560 x 1600 oraz kamerę z technologią Ultrapikseli.

Co powiedzielibyście na taki tablet?

Źródło: androidheadlines

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Q'bot
  -1
  Wybitnie wierygodny news na temat konceptów niezapowiedzianego tabletu HTC od osoby, która nie pracuje dla HTC ;]

  Czy gdybym samemu zaprojektował i wyrenderował ładne packshot'y nowego polskiego CPU na x86 o taktowaniu 5 THz, także o mnie napiszecie? ^^
  • avatar
   Konto usunięte
   -10
   morze nie będą bankrutami