Mobile

Ciekawy koncept tabletu HTC Dark Shadows

przeczytasz w 1 min.

Od jakiegoś czasu mówi się, że HTC planuje ponownie zaznaczyć swoją obecność na rynku tabletów. Czy nowe urządzenie będzie wyglądało właśnie tak?

HTC Dark Shadows tablet koncept

HTC zapunktowało ostatnio u wielu użytkowników swoimi smartfonami. Naturalnie mowa tutaj o modelach z linii HTC One, które połączyły w sobie dobrą specyfikację i przyjemny dla oka wygląd zapewniany m.in. przez aluminiową obudowę. Czy wkrótce w ofercie tajwańskiego producenta pojawią się równie ciekawe tablety?

Nie można tego wykluczyć, ponieważ od jakiegoś czasu mówi się, że HTC planuje ponownie zaznaczyć swoją obecność w tym sektorze rynku i to z lepszym skutkiem niż jakiś czas temu. Jeśli tak, to spodziewać należałoby się modelu z górnej półki, a że jest to możliwe pokazały przykłady wspomnianych smartfonów One czy One mini.

Oficjalnej zapowiedzi wciąż się jednak nie doczekaliśmy i prawdopodobnie jeszcze przez jakiś czas na takową poczekamy. Co bardziej niecierpliwi już teraz snują jednak domysły odnośnie tego, jak wyglądać może i jakie podzespoły zaoferuje nowy tablet HTC.

Bardzo interesujący koncept tabletu narodził się w głowie Hasana Kaymaka, który już nie po raz pierwszy przedstawia swoją wizję nowych urządzeń HTC. Ta najnowsza koncentruje się na wspomnianym tablecie, który nazwany został HTC Dark Shadows, a jego wygląd przedstawiono na kilku grafikach, które zobaczyć możecie w poniższej galerii.

Co ciekawe, wizja Hasana Kaymaka obejmuje nie tylko wygląd, ale i specyfikację urządzenia. Wedle niej tablet oferować miałby miedzy innymi 64-bitowy procesor, 4 GB pamięci RAM, 10" ekran o rozdzielczości 2560 x 1600 oraz kamerę z technologią Ultrapikseli.

Co powiedzielibyście na taki tablet?

Źródło: androidheadlines

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Q'bot
  -1
  Wybitnie wierygodny news na temat konceptów niezapowiedzianego tabletu HTC od osoby, która nie pracuje dla HTC ;]

  Czy gdybym samemu zaprojektował i wyrenderował ładne packshot'y nowego polskiego CPU na x86 o taktowaniu 5 THz, także o mnie napiszecie? ^^
  • avatar
   Konto usunięte
   -10
   morze nie będą bankrutami