Smartfony

HTC One (M8) mini może zadebiutować już w maju

przeczytasz w 1 min.

Jakiej specyfikacji możemy się spodziewać?

HTC One (M8) mini przeciek

HTC One (M8) został już zaprezentowany i wkrótce trafić powinien do sprzedaży, ale HTC, tak jak inni producenci, najprawdopodobniej nie zamierza poprzestać na jednej odsłonie swojego nowego flagowca.

Zdaniem brytyjskich sprzedawców trwają końcowe prace nad HTC One (M8) mini. Jego ewentualne pojawienie się nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, ponieważ mniejsze wersje topowych smartfonów przygotowywane są przez wszystkich czołowych producentów. Czego można spodziewać się po mniejszej wersji HTC One (M8)?

Niestety wielu informacji na chwilę obecną nie mamy. Smartfon zachować ma jednak wygląd swojego większego brata, a jego obudowa również wykonana będzie w 90% z metalu. Większe zmiany zajść powinny pod względem specyfikacji.

HTC One (M8) mini nie powinien być wcale taki mały, ponieważ wspomina się o 4,5-calowym ekranie, który będzie cechował się rozdzielczością 720p. Jedną z ciekawszych cech HTC One (M8) jest podwójna kamera, ale w mniejszym modelu znajdzie się już tylko jedna, także z technologią UltraPixel.

Na tym zmiany zapewne sie nie skończą, ale w tej chwili dokładniejsze informacje stanowią zagadkę. HTC One (M8) mini pojawić miałby się w maju, a więc być może wkrótce producent zabierze głos w jego sprawie.

Źródło: gsmarena, pocket-lint

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Stork
    5
    Cena 1600zł i znowu poza konkurencją.. :/