Smartfony

Grafika promująca Huawei Mate 9 potwierdza wygląd i część specyfikacji

przeczytasz w 1 min.

W przeciwieństwie do poprzednika, Huawei Mate 9 oferować ma rozbudowane możliwości fotograficzne.

Premiera Huawei Mate 9 zbliża się coraz większymi krokami, o czym świadczyć może najlepiej coraz większa liczba doniesień na jego temat. Co jednocześnie istotne, są one ostatnio dość konkretne.

W sieci pojawiła się właśnie, oczywiście przedwcześnie, jedna z grafik mających promować urządzenie już po oficjalnej zapowiedzi. Jest ona warta uwagi z dwóch powodów - potwierdza nam wygląd Huawei Mate 9, a także część specyfikacji technicznej.

Trudno mówić o zaskoczeniu, ponieważ zanosi się na stylistykę dokładnie taką, o jakiej spekulowano już wcześniej. Będziemy mieć tutaj do czynienia z mocnym nawiązaniem do Huawei Mate 8 i metalową rzecz jasna obudową. Jedyną ważniejszą nowość stanowić ma podwójna kamera umieszczona na tylnym panelu. Spodziewać należy się przy tym rozdzielczości 20 Mpix. Niestety nie da się rozstrzygnąć, czy do Huawei Mate 9 dołożą rękę projektanci z Leica.

Poza tym na omawianej grafice pada wzmianka odnośnie procesora. Zanosi się na nowy, ośmiordzeniowy najpewniej układ Kirin 960. Nie zabraknie też czytnika linii papilarnych.

Huawei Mate 9 przeciek

Data oficjalnej premiery Huawei Mate 9 wciąż pozostaje zagadką, ale możliwe, że będzie miała ona miejsce w przyszłym miesiącu.

Źródło: gizchina

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!