Ciekawostki

iBOX C4 i C5 - ładowarki nie tylko do telefonów komórkowych

przeczytasz w 1 min.

Firma iBOX przedstawiła uniwersalną i nietypową ładowarkę, która pozwala na ładowanie akumulatorów AA, AAA, oraz baterii telefonów komórkowych, urządzeń i aparatów cyfrowych ze złączem USB.

Nowa, uniwersalna ładowarka iBOX C5 szybko pomoże uporządkować plątaninę kabli od ładowarek. Na pierwszy rzut oka jest to elegancka i poręczna ładowarka przystosowana do ładowania akumulatorów typu AA oraz AAA. W zestawie znajdują się jednak dodatkowo wtyczki do najpopularniejszych modeli telefonów: Nokia, Motorola, Samsung oraz Sony Ericsson. Załączony adapter pozwala także na ładowanie urządzeń i aparatów kompaktowych wyposażonych w port USB oraz podłączenie iBOX-a do gniazda zapalniczki w samochodzie.

Podczas ładowania baterii iBOX C5 informuje o stanie naładowania akumulatorów, zapewnia automatyczne odcięcie zasilania, ma zabezpieczenia przeciwzwarciowe, a także chroni ogniwa przed przegrzaniem i przeładowaniem. Wszystkie wymienione zabezpieczenia oraz wejście zasilania USB oferuje także ładowarka IBOX C4, która jest przeznaczona do równoczesnego ładowania czterech akumulatorków typu AA albo AAA. Praktyczny wyświetlacz informuje o stanie ładowania lub naładowania poszczególnych akumulatorków, zaś załączony adapter pozwala korzystać z niej także w podróży.

Oba urządzenia dostępne są już w sprzedaży w sugerowanych cenach detalicznych: 65 zł (iBOX C5) oraz 50zł (iBOX C4).

źródło: ibox

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  całkem przydatne urządzenie i niedrogie :)
  • avatar
   Szymon331
   0
   W porządku tylko zasilacz firmy iBOX sfajczył mi poprzednią płytę główną. Nie mam do tej marki 100% zaufania. Ale suma sumerum płyta sama się o to prosiła ;)
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Jakość firmy iBox a dokładnie jednego z ich produktu - słuchawek

    Komentarze o jakości chyba zbędne )

    http://www.benchmark.pl/aktualnosci/iBox_HPI_7000_VB_-_nadzywczajne_sluchawki-15578.html
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Mi się podoba ta ładowarka C5 bo mam dodatkowo kilka końcówek do różnych telefonów, to jest super rozwiązanie, bo często komuś na domówce pada telefon, a jeśli ma się pod ręką taką ładowarkę w domu to z pewnością każdemu pomożemy. Świetny pomysł, i w bardzo przystępnej cenie. Myślę, że warto mieć coś takiego na każdej wycieczce!