Słuchawki

iBox HPI 7000 VB - nadzywczajne słuchawki

przeczytasz w 1 min.

Nowe słuchawki iBox HPI 7000 VB na pierwszy rzut oka wyglądają dość zwyczajnie. Jak twierdzi producent mogą one zaskoczyć nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Są wielokanałowe z oddzielnymi 8 głośniczkami. Dwa subwoofery wsparcia głębokiego i konturowego basu zapewniają wierne i wzmocnione poczucie realności ciężkiego basu. W efekcie iBox HPI 7000 VB zapewniają kierunkowość, przestrzenność, wierność i realistyczny dźwięk. Podobnie jak w dobrych systemach kina domowego dźwięk środowiska jest odczuwalny jako w pełni przestrzenny, a to dzięki nowej technologii płyty i wzmacniacza.

Złącze wejścia pozwala na podłączenie DVD, KONSOL GIER, CD, MP3, PC i innych źródeł dźwięku. Wzmacniacz posiada wyjście 5.1 dla zewnętrznego zestawu Kina domowego. Dwa wyjścia na słuchawki dla dwóch użytkowników - to szansa na wspólne przeżycia, a jednak całkowicie indywidualne i niczym nie zakłócone doznania.

W zestawie iBox HPI 7000 VB otrzymujemy: jednostkę centralną 6.2, 1 słuchawkę 6.2, zasilacz, kabel 3.5 z wtykami typu „jack” (A), kabel 3.5 z rozwidleniem gniazda - jack (B), kabel 3.5 z rozwidleniem gniazda jack – chinch (RCA) (C), kabel 3.5 8-żyłowy (D), instrukcję użytkownika.

Sugerowana cena wynosi 185 zł.

Parametry techniczne Hpi 7000vb przedstawiają się następująco:

Parametry wzmacniacza 6.2

 • Zasilanie: DC 7.5V 500mA
 • Czułość: ≤150mV
 • Moc wyjściowa: 10mW x6
 • Moc wyjściowa basów: 0.8W x 2
 • S/N: ≥80dB
 • Moc: 90dB
 • Zakłócenia: <0.2

Parametry głośników w słuchawkach 6.2 (Łącznie 8 głośników)

 • Przednie głośniki: Głośnik: 30mm*2  20 - 20 kHz x2; Czułość: 101dB±2dB; Impedancja: 64 Ohm±15%; Moc: 11mw
 • Tylne głośniki: Głośnik: 23mm*2  20 - 20 kHz x2; Czułość: 100dB±3dB; Impedancja: 64 Ohm±15%; Moc: 15mw
 • Centralne głośniki: Głośnik: 23mm*2  20 - 20 kHz x2; Czułość: 100dB±3dB; Impedancja: 64 Ohm±15%; Moc: 25mw
 • Głośniki Basowe: Głośnik: 40mm*2  20 – 500 kHz x 2; Czułość: 120dB ±2dB; Impedancja: 32 Ohm ± 15%; Moc: 30mw
 • Długość kabla  5m

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Szymon331
  0
  iBOX potrafi wyprodukować wszystko eh.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   nie wiem ale mam alergie na te wszystkie tanie Iboxy tracery , zalewają nasz rynek chinskim tanim badziewiem... pytanie do kogo jest adresowany ten produkt, przeciez w dobie kina domowego nikt normalny nie bedzie tego używal.....
   • avatar
    SoundsGreat
    0
    175zł?!?! To z czego one są zrobione?? To musi być shit jakich mało...
    • avatar
     obcypl
     0
     Cosonic Electronic Co LTD ;-) China. Cena z marżami po 100% dla każdej części dystrybucji ;-)
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Właśnie jestem w trakcie 2-go dnia testowania w/w słuchawek i oto kilka moich uwag na ich temat.
      Oczywiście na początku chciałbym zaznaczyć że bazuje na słuchawkach firmy Lognetmedia Aero 5.1 i Denon X Tei
      Obudowa - mała, zgrabna z dość solidnego polimeru z ładnym logo iBox po bokach, jednak niebieska dioda świecąca dość intensywnym światłem przez pomarańczową osłonkę nie dodaje urody a wręcz przeciwnie zaczyna bycz dość denerwująca, stopka obudowy słabo zamocowana, potencjometr dość uporczywy :)
      Przewód i pilot - Przewód wystarczająco długi by spokojnie położyć się na łóżku i oglądać TV, pilot natomiast ma 4 funkcje a na uwagę zasługuje przełączenie pomiędzy funkcją DVD a CD ( zupełnie inny dźwięk ) co pozwala na zmianę trybu dźwięków jednym ruchem palca, problemem zaś są niedopracowane potencjometry, które wywołują szumy podczas ich używania.
      Słuchawki - Regulowane w każdej płaszczyźnie ze zgrabnym małym logo po bokach. Świetnie zakrywają i nie uciskają uszów ani górnej części głowy ( nawet takim wielkim ludziom z wielką głową jak ja :P ) co daje poczucie wygody i komfortu, wykonane solidnie z czarnego mocnego polimeru.
      Dźwięk - 4 głośniki w każdej słuchawce, przy cichym i średnim natężeniu głośności muzyki sprawują się doskonale, niestety w momencie kiedy chcemy nieco głośniej posłuchać naszych ulubionych kawałków lub fascynujące sceny pojawiają się problemy w czystości muzyki a mianowicie głośniki zaczynają "buczeć i warczeć" bass totalnie się zniekształcy w stukot
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       natknęłam się na ten artykuł i te komentarze przy okazji szukania info odnośnie słuchawek iBOX'a i zgadzam się z Konfucjuszem, że to HPI 700 VB to fajne słuchawki. Poza tym każda marka potrzebuje czasu, żeby udoskonalić i dostosować jakość swoich produktów do potrzeb i oczekiwań potencjalnych użytkowników. Moim zdaniem na przestrzeni 2 lat sporo się zmieniło i iBOX ma naprawdę dobry sprzęt w przystępnej cenie.