Gry PlayStation 4

Dynamiczny zwiastun inFamous: Second Son

przeczytasz w 1 min.

Twórcy nie są szczególnie chętni do publikowania materiałów z gry, ale z uwagi na zbliżającą się premierę powinno się to stopniowo zmieniać.

inFamous: Second Son gra zwiastun

Jedną z produkcji, która trafi wyłącznie na konsolę PlayStation 4 będzie inFamous: Second Son. Dość dawno nie było okazji do tego, by o niej usłyszeć z czego najwyraźniej zdali sobie sprawę również sami twórcy.

Zwolennicy konsol Sony z pewnością dobrze znają tę serię. Rozgrywka w tej najnowszej będzie zapewne dość podobna do tego, co widzieliśmy wcześniej, ale twórcy obiecują sporo nowych pomysłów, naturalnie dużo lepszą oprawę graficzną i wciągającą fabułę, zapewnianą między innymi przez nowego bohatera.

Tym razem będzie nim 24-letni Delsin Rowe. Pewnego dnia zorientuje się on, iż dysponuje nadnaturalnymi zdolnościami, ale szybko zauważy też, że nie niesie to za sobą samych dobrych konsekwencji. W mieście działać będzie bowiem organizacja Department of Unified Protection (DUP), której  głównym celem jest likwidacja takich odmieńców, jak właśnie Delsin.

Twórcy nie są szczególnie chętni do publikowania materiałów z gry, ale z uwagi na zbliżającą się premierę powinno się to stopniowo zmieniać. Udowadnia to opublikowany właśnie, przepełniony akcją zwiastun, w którym postanowiono pochwalić się też pierwszymi opiniami na temat gry pochodzącymi z zachodnich redakcji.


Przypomnijmy jeszcze, że premiera gry była przekładana i dość długo nie wiedzieliśmy nawet, kiedy będzie miała miejsce. Wygląda jednak na to, że wszystko zostało już ustalone i inFamous: Second Son trafi na sklepowe półki 21 marca.

Źródło: vg247, gamingbolt

Komentarze

28
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  4
  to samo co prototype 2 kolena gra z gatunku sandbox próbująca nam wmówić ze ten koszmarny powtarzalny wypełniony klonami świat jest wilki piękny i ciekawy.
  • avatar
   pycipro
   1
   Zapowiada się piękna gra - zobaczymy jak wyjdzie w praktyce.
   • avatar
    Kieresz
    1
    obstawiam....to samo co 1 i 2 + lepsza grafa.....czyli 7/10
    • avatar
     raffal81
     0
     O jak miło, zapowiada się śwetnie, niezla rozpierducha ;P
     • avatar
      Balrogos
      -1
      No coz NEXTGEN to to na pewno nie jest.
      • avatar
       Luiso
       -1
       Efekty towarzyszące postaci wyglądają super. Pewnie cała reszta otoczenia będzie wyglądała tylko dobrze. Na PC nie znajdziesz takiej gry tylko dlatego, że się takich nie robi. Nie wykluczone, że w przyszłości Sony zleci wersję na PC i zobaczymy na blaszakach jeszcze ładniejszą.
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Szkoda, że tylko na PS4. Pograłbym na pewno, ale mam PS3 i raczej się to szybko nie zmieni.
        • avatar
         HardcoreQ
         0
         Troszkę przypomina mi Prototype :D Tak czy inaczej - pograłbym :D
         • avatar
          Marked
          0
          No szczerze mówiąc to jak na nową generację to nie widać po tym jakiegoś dużego postępu.