Gry

Infinity Ward szantażowane przez graczy?

Maciej Piotrowski | Redaktor serwisu benchmark.pl
14 komentarzy Dyskutuj z nami

Twórcy znakomitej serii Call of Duty szantażowani przez graczy? Wydaje się to wręcz niedorzeczne, ale taką właśnie sensacyjną wiadomość podał wczoraj serwis Spong.com, którego redaktorzy natrafili w Sieci na stronę modernwarfare4.com. I nie byłoby w tym może niczego nadzwyczajnego gdyby nie fakt, iż domena ta należy nie do Infinity Ward (co mogłoby sugerować  dalsze plany rozwijania serii), a do ZiiP Gaming Community, które jak samo podaje gotowe jest odstąpić stronę twórcom serii Modern Warfare niemalże za darmo. Niemalże, bo za ten „gest dobrej woli” ZiiP żąda po jednym egzemplarzu gry Modern Warfare 4 dla każdego swojego członka (społeczność ta zrzesza obecnie 62 członków). Zresztą co tu dużo pisać, sami zobaczcie jaki komunikat pojawia się po wejściu na tą stronę.

Oczywiście jak należało się spodziewać nikt z Inifinity Ward nie zajał dotąd stanowiska w tej sprawie i raczej nie należy się tego spodziewać. Co ciekawe, domena modernwarfare3.com również nie należy do Inifinity Ward. Czy już wszyscy szukają „łatwych pieniędzy”?:)
 

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Darodaredevil
  Jak założyć domenę modernwarfare5.com?? :P
  żartuję, google mnie nie boli :D
 • avatar
  Qpers
  Hahah sam kiedyś myślałem nad takim przekrętem i szansami jego urzeczywistnienia... Ciekawe, co z tego wyniknie. Blizz zarezerwował domenę dla D3 na lata przed premierą.
 • avatar
  szawel
  zrobią modernwarfareIV.com albo coś podobnego i co? Rezerwacja domen. pfff. zmienią/dodadzą 1 znak i po krzyku.
 • avatar
  Konto usunięte
  niech to gta5.com doom4.com doom5.com wszystko już zajęte ;p
 • avatar
  zielarz
  Nie nazwałbym tego szantażem.. raczej uczciwą ofertą, widać, że domena wykupiona została przez fanów serii, dla Infinity to żaden problem przekazać 60 kopii gry..
 • avatar
  Dudi4Fr
  To ja zrobie fifa10.11.12.13.14 itd .com .... i co powiedza na to goscie z EA a potem jeszcze sims4.5.6.7 i moze o NHL sie pomysli....
 • avatar
  NomadDemon
  najwiecej numerkow ma final fantasy ;> moze tam sie zalapiemy ?:P