Systemy operacyjne

iOS 12.0.1 udostępniony - rozwiązuje problemy nowych iPhone'ów

przeczytasz w 1 min.

Chodzi przede wszystkim o tzw. „charge gate”. Aktualizacja iOS 12.0.1 wprowadza jednak także inne poprawki.

Wprawdzie to Google Android jest najpopularniejszym mobilnym systemem operacyjnym, ale to Apple iOS ma opinię bezpieczniejszego i ogólnie bardziej dopracowanego. I tu przytrafiają się jednak pewne wpadki, o czym przekonaliśmy się przy okazji iOS 12.

Chodzi przede wszystkim o tzw. „charge gate”, czyli problemy z ładowaniem iPhone'a XS oraz iPhone'a XS Max. Szybko okazało się, że winne jest właśnie oprogramowanie. Apple uporało się z tym już za pośrednictwem wersji beta iOS 12.0.1, teraz dostępna jest finalna wersja.

Nie trzeba chyba dodawać, że warto ją zainstalować, nawet jeśli ktoś nie spotkał się z „charge gate”. Aktualizacja wprowadza bowiem także inne poprawki.

iOS 12.0.1iOS 12.0.1

W naszej redakcji omawiana aktualizacja zawitała na iPhone'a XS. A skoro o nim mowa, zachęcamy do zapoznania się z recenzją tego smartfona.

Źródło: inf. własna, foto główne - Apple

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  5
  Cena jest chora... Telefon za 5.000 PLN. Żaden nie jest tyle warty... bez względu na to jak dobry, topowy, nowy i wspaniały by nie był. To nadal tylko telefon...

  Za 2 lata będą po 10.000 PLN. Inflacja w skali 1 czy 2%. Ludziom zarobki nie rosną w s skali 25% rocznie aby tak podijać ceny z roku na rok. Chore... Pazerność, chciwość i oderwanie od rzeczywistości zarządzających korporacjami jest przeogromne. Wysoka cena topowego produktu odbije się na cenach produktów klasy średniej i niższej. Sprzedawanie produktu w cenie 5.000 PLN wartego z 1.500-2.000 PLN jest robieniem w bambuko tych, którzy chcą to kupić lub kupią.

  Niestety dużo ludzi to kupi... a więc utwierdzi szefów w korporacji w tym, że można za rok dojnąć więcej bo ludzie bierą i nie bojkotują...
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Czy ten nowy iOS ma jakieś nowe przelotki? :D
   • avatar
    kokosnh
    0
    Ciekawe czy znowu mi zablokuje Ipada, tak jak ostatnia aktualizacja do ios 12. Obecnie już go przypisałem do komputera, ale wcześniej przy aktualizacji do ios 12 nie miałem i musiałem robić reset fabryczny, tracąc wszystko, bo mi pinu nie przyjmowało :(