Smartfony

iPhone SE 2 raczej nie doczeka się premiery

przeczytasz w 1 min.

iPhone SE ma już niemal dwa lata i nieśmiało zaczynały pojawiać się sugestie, iż Apple może pokusić się o nowy model o podobnych gabarytach. Niestety, taki scenariusz wydaje się coraz mniej prawdopodobny.

Przy obecnych trendach na rynku smartfonów bardzo trudno jest o znalezienie kompaktowego modelu o mocnej specyfikacji. W ostatnim czasie jedną z najciekawszych tego typu propozycji okazał się iPhone SE. Szkoda zatem, że szanse na debiut jego następcy maleją.

iPhone SE ma już niemal dwa lata i nieśmiało zaczynały pojawiać się sugestie, iż Apple może pokusić się o nowy model o podobnych gabarytach. Brakowało jednak konkretów. Wedle analityka Ming-Chi Kuo z KGI Securities, nieprzypadkowo. Jego zdaniem iPhone SE 2 raczej nie doczeka się premiery.

Jako powody podawana jest tutaj praca, jaką Apple ma do wykonania przy pozostałych smartfonach. Przypomnijmy, że trzy modele pojawiły się w zeszłym roku, a trzy kolejne planowane są na ten rok. Wszystko przy przechodzeniu na wyświetlacze OLED i mimo wszystko znaczącej nowości w postaci Face ID.

Porzucać wszelkie nadzieje? Wedle przywołanego źródła, istnieją niewielkie szanse jedynie na odświeżony wariant iPhone'a SE, który przyniósłby tylko kilka korekt, na przykład mocniejszy procesor. Pozostaje czekać.

Źródło: theverge

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    hex3n
    0
    "Wedle przywołanego źródła, istnieją niewielkie szanse jedynie na odświeżony wariant iPhone'a SE, który przyniósłby tylko kilka korekt, na przykład mocniejszy procesor" Mi to wystarczy. Mój SE będzie miał jeszcze wsparcie przez 3 lata i jestem pewien że następca się pojawi. Oby w tej samej obudowie.