Smartfony

iPhone X w ekstremalnym teście wytrzymałości

przeczytasz w 1 min.

Producent chwali się wykorzystaniem stali nierdzewnej i wzmacnianego szkła. Czy w związku z tym iPhone X cechuje się dużą wytrzymałością?

Chyba nikt nie jest zaskoczony tym, że iPhone X budzi duże zainteresowanie. Użytkowników nie odstrasza nawet bardzo wysoka cena i fakt, że na realizację składanych teraz zamówień poczekać trzeba będzie kilka tygodni. Najwidoczniej są pewni tego, że nie będą zawiedzeni.

Powoli jest to weryfikowane. W sieci zaczynają lądować recenzje smartfona przybliżające jego możliwości i jakość wykonania. Ten ostatni aspekt swoim zwyczajem sprawdzić postanowił także twórca popularnego kanału JerryRigEverything.

Podobnie jak inne flagowe smartfony, iPhone X poddany został kilku bardzo wymagającym próbom. Chodzi przede wszystkim o sprawdzenie odporności na zrysowania ekranu, obudowy czy obiektywu kamery (wedle oficjalnej specyfikacji wykorzystano tu szkło szafirowe). Nie obyło się też bez kontroli wytrzymałości na wyginanie. To akurat bardzo istotne, być może niektórzy pamiętają, że w przeszłości Apple miewało z tym problemy.


Oczywiście nikt nie będzie własnego smartfona tak katować, ale całość daje pewne wyobrażenie o jakości wykonania nowego iPhone'a. Warto też pamiętać, że można go uszkodzić przypadkowo, a ceny ewentualnych napraw nie będą należały do najniższych.

Źródło: JerryRigEverything

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Alovsskyy
  8
  549$ za wymianę tylnego szkła, cena bardzo normalna jak na Apple. Zresztą Apple słynie z absurdalnych rozwiązań i cen :)
  • avatar
   xchaotic
   2
   przeciez w szkle nie chodzi o to jak jest twarde tylko jakie kruche...