Słuchawki

Jabra Ear Bud(dy), czyli słuchawki dla par [Prima Aprilis]

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
5 komentarzy Dyskutuj z nami

Dla wielu osób słuchanie muzyki to coś bardzo intymnego, ale nie brakuje też par, które rozrywce tej lubią oddawać się razem. To właśnie z myślą o nich firma Jabra zaprojektowała swoje nowe słuchawki – Earbud(dy).

Zaprezentowane dziś Jabra Earbud(dy) to bezprzewodowe słuchawki nauszne pozwalające parom słuchać muzyki razem. Zostało to osiągnięte poprzez przedłużenie elastycznego pałąka do tego stopnia, by zmieściły się pod nim dwie, a nie tylko jedna głowa. 

„Unikalny tryb Buddy to obietnica dzielonych doświadczeń muzycznych, dostosowanych do preferencji obu użytkowników” – czytamy w opisie. Odnajdujemy tam też informację, że słuchawki pozwolą na korzystanie z dwóch asystentów głosowych równocześnie, co bez wątpienia brzmi intrygująco.

Jabra Earbud(dy) słuchawki

Co jeszcze wiemy o tych nowych słuchawkach? Na stronie produktu odnajdujemy informację o niezłym, bo 15-godzinnym czasie pracy między ładowaniami, lekkiej konstrukcji oraz wodoszczelności (pozwalającej korzystać z urządzenia także w deszczu). 

Niestety jak na razie nie poznaliśmy ceny słuchawek Jabra Earbud(dy). A ile w ogóle bylibyście skłonni zapłacić za taki gadżet?

Źródło: Jabra

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  gil345
  Podobno ma się ukazać wersja pro na 4 osoby ;)
  5
 • avatar
  pawllaq
  Nice try Benchmark! :)
  1
 • avatar
  chemix
  hahaha.
  Świetny żarcik.
 • avatar
  davidoff
  zapewne były by bardzo wygodne gdyby istniały ;)
 • avatar
  Smuga
  Jacy wy wszyscy błyskotliwi, no patrzcie państwo - gdybyście nie napisali, że to żarcik to nikt by na to nie wpadł... !
  -1