Gry

Jak duży jest świat Just Cause 4?

przeczytasz w 1 min.

Opublikowany materiał wideo pozwala przyjrzeć się temu, z jakimi krajobrazami będziemy mieli do czynienia podczas zabawy. Zabawy, którą rozpoczniemy na początku grudnia.

Avalanche Studios pokazało nam już wiele materiałów promujących Just Cause 4. Niekiedy twórcy są jednak wyręczani i tak też stało się tym razem.

Wybrane redakcje otrzymały już możliwość zaznajomienia się rozgrywką. Jedna z nich, IGN, podzieliła się z szerszą publicznością krótkim filmikiem, dzięki któremu możemy przyjrzeć się temu, z jakimi krajobrazami będziemy mieli do czynienia podczas zabawy.

Te będą bardzo interesujące. Akcja gry rozgrywa się w fikcyjnym państwie Solis mieszczącym się w Ameryce Południowej. Twórcy od samego początku obiecują sporą różnorodność terenów (góry, lasy, pustynie, miasta) i wygląda na to, że nie ma w tym przesady.


 

To samo źródło pochwaliło się też innym materiałem wideo. Ten jest już jednak mniej zaskakujący, skupia się bowiem na elemencie, o którym wiele powiedzieli sami twórcy - eliminacji wrogów i niszczeniu przy tym wszystkiego wokół.


Przypominamy, że Just Cause 4 zadebiutuje 4 grudnia. Gra będzie dostępna na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Właściciele pierwszej z wymienionych platform mogą już sprawdzić wymagania sprzętowe.

Źródło: IGN

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  sabaru
  -4
  Zamiast zrobić mniejszą mapę z większą ilością szczegółów to zrobili wielką na której prawie nie ma nic.
  • avatar
   Barubar24
   0
   Grałem w JC 3 na Playstation 4 i gra była słabo zoptymalizowana. Przy dynamicznych walkach FPS dochodził do ... 0 (zero), obraz po prostu się zamrażał i należało czekać kilka sekund aż gra znowu ruszy. Masakra.
   • avatar
    dariosata
    0
    Czyli inaczej mowiac bedzie dupny swiat w ktorym i tak nic nie bedziesz mial do roboty!