Słuchawki

Bezprzewodowe słuchawki wokółuszne z aktywną redukcją szumów - JBL Live 650 BT NC

przeczytasz w 1 min.

JBL Live 650 BT NC to słuchawki, które można zabrać ze sobą wszędzie, by cieszyć się tam swoją ulubioną muzyką bez niczego, co mogłoby przeszkadzać w jej słuchaniu.

Stabilna łączność bezprzewodowa, długi czas pracy, skuteczna redukcja szumów, niezłe brzmienie i wygodna konstrukcja – to najważniejsze cechy, jakimi charakteryzować mają się słuchawki Live 650 BT NC od JBL, które powoli lądują już na polskich półkach sklepowych.

JBL Live 650 BT NC to wokółuszne słuchawki bezprzewodowe z 40-milimetrowymi przetwornikami, które oferować mają przyjemne brzmienie ze wzmocnionymi niskimi tonami. Przyjemności związanej ze słuchaniem muzyki można oddawać się zawsze i wszędzie – nie tylko dzięki lekkiej konstrukcji, ale też za sprawą funkcji aktywnej redukcji szumów, pozwalającej skutecznie odciąć się od otoczenia. 

JBL Live 650 BT NC wygląd

Kolejny ważnym plusem tych słuchawek jest długi czas pracy. Naładowany do pełna akumulator zapewnia nawet 30 godzin słuchania muzyki. Czas ten wprawdzie skraca się, gdy jest włączona redukcja szumów, ale to wciąż 20 godzin. Dodatkowo wystarczy zaledwie kwadrans ładowania, by zagwarantować sobie możliwość odsłuchu przez kolejne 2 godziny. W razie czego zaś można też połączyć się ze źródłem dźwięku przewodowo i niczym się nie przejmować.

JBL Live 650 BT NC słuchawki

JBL Live 650 BT NC – specyfikacja:

 • typ: wokółuszne słuchawki bezprzewodowe
 • łączność: Bluetooth 4.2 (HFP V1.6, A2DP V1.3, AVRCP V1.5)
 • przetworniki: 40 mm o czułości 100 dB (1 kHz/1 mW)
 • pasmo przenoszenia: 16 - 20 000 Hz
 • impedancja: 32 omy
 • akumulator: 700 mAh
 • waga: 260 g

Słuchawki JBL Live 650 BT NC to także pałąk z tkaniną dostosowującą się do kształtu głowy, nausznice z miękkimi poduszkami, mikrofon oraz (aktywowany dotknięciem muszli) Asystent Google. A wszystko to za 849 złotych. Do wyboru są trzy warianty kolorystyczne:

JBL Live 650 BT NC kolory

Źródło: JBL

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Rafs0n
  0
  Wolałbym dopłacić 300zł i kupić Sony WH1000XM2
  • avatar
   Peppe455
   0
   ANC odmieniło moją wydajność w pracy. Muszę przyznać, że jestem bardzo wrażliwy na wszelkiegot typu dźwięki i bardzo ciężko mi się jest skupić w biurze, bo przeszkadza mi nawet odgłos pisania na klawiaturze, a jak wiadomo tego jest w biurze sporo. Ja mam inny model, kupiłem słuchawki Venue Skullcandy i spisują się świetnie. Działają bezproblemowo, długo trzyma bateria na jednym naładowniu.