Gry PlayStation 4

Judgment - nowa gra twórców Yakuzy na powitanie lata

przeczytasz w 1 min.

Poznaliśmy oficjalną datę premiery gry Judgment na europejskim rynku. Przy okazji podsumowujemy najważniejsze informacje na temat tego nowego dzieła autorów Yakuzy.

Działający pod skrzydłami firmy SEGA zespół Ryu ga Gotoku znany jest przede wszystkim z serii Yakuza. Jego najnowszy projekt nosi tytuł Judgment i to z nim właśnie – jak oficjalnie potwierdzono – przywitamy tegoroczne lato.

Judgment screen pojedynek

Dokładnie 21 czerwca zabawę przy Judgment rozpoczną osoby, które zdecydują się na zamówienie przedpremierowe. Oficjalny debiut w europejskich sklepach nastąpi natomiast cztery dni później, 25 czerwca. Dodajmy, że gra powstaje z myślą o jednej jedynej platformie, jaką jest PlayStation 4.

Judgment screen szpiegowanie

Nowa gra autorów kolejnych odsłon z cyklu Yakuza będzie miała podobny klimat do tychże, co brzmi nieźle. Przedstawi opowieść o byłym prawniku, a obecnie detektywie nazwiskiem Takayuki Yagami, prowadzącym śledztwo w sprawie brutalnej serii morderstw.

Judgment screen ucieczka

Judgment to przede wszystkim trójwymiarowa gra akcji dla jednego gracza. Oznacza to tyle, że sporo czasu spędzimy na zwiedzaniu świata i walce. Do tego dojdą jednak jeszcze mniej typowe elementy, takie jak przesłuchania, szpiegowanie czy też gromadzenie poszlak. 

Judgment screen walka

Tymczasem zostawiamy was już z oficjalnym zwiastunem gry Judgment, który stanowi wprowadzenie do opowieści, jaką przyjdzie nam poznać już za kilka miesięcy. Oto on…

Judgment – trailer gry:

Źródło: SEGA Europe

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    darioata
    0
    Angielski dubbing w tej grze to chyba jakis zart! Dawac tu japonski i napisy w ENG a jak wydadza to w Unii to maja byc i PL!