Tablety

Już za kilka dni zobaczymy Xiaomi Mi Pad 4

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
3 komentarze Dyskutuj z nami

Oficjalnych informacji na temat specyfikacji brakuje, ale przecieki sugerują, iż będzie to tablet wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 7,9 cala.

Już w kwietniu pojawiły się pierwsze konkretniejsze informacje na temat tabletu Xiaomi Mi Pad 4. Wprawdzie jego premiery nie doczekaliśmy się do tej pory, ale producent potwierdził, że lada chwila się to zmieni.

Za pośrednictwem najpopularniejszego chińskiego portalu społecznościowego przekazał, iż Xiaomi Mi Pad 4 zostanie zaprezentowany 25 czerwca, a więc w najbliższy poniedziałek.

Xiaomi Mi Pad 4 data premiery

Oficjalnych informacji na temat specyfikacji brakuje, ale przecieki sugerują, iż będzie to tablet wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 7,9 cala. Wnętrze obudowy skrywać ma między innymi procesor Qualcomm Snapdragon 660, 4 GB RAM, 64 GB pamięci wewnętrznej oraz baterię o pojemności 6000 mAh. Jeśli chodzi o oprogramowanie, spodziewać należy się systemu Android 8.1 Oreo z MIUI 10.

Warto dodać, że 25 czerwca będzie dość owocnym dniem jeśli chodzi o tego producenta. Zobaczyć mamy bowiem także smartfona Redmi 6 Pro.

Źródło: weibo, mi (foto)

Komentarze

3
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Jeśli tablet to 10 cali. Telefony są 6 calowe.
  • avatar
    Ktoś jeszcze w tych czasach kupuje tablety?