Smartfony

Karbonn Mobiles - nowa marka smartfonów wkrótce na polskim rynku

przeczytasz w 1 min.

Spodziewać można się aż 12 modeli, które oferowane będą w cenach od 279 do 509 złotych.

Karbonn Mobiles

Na polskim rynku pojawi się wkrótce nowa marka smartfonów - Karbonn Mobiles. Chociaż ta indyjska firma nie jest szerzej znana w Europie to niewykluczone, że uda jej się akurat w naszym kraju zainteresować sporą liczbę klientów.

Powstała ona w kwietniu 2009 roku i w krótkim czasie stała się jednym z liderów nowych technologii w Indiach. Obecnie firma jest w trakcie procesu ekspansji w 65 krajach świata, w tym także w Polsce.

Karbonn Mobiles często podkreśla, iż najnowsze technologie mają prawo być dostępnymi dla każdego i nie powinny rujnować portfeli ich posiadaczy. W związku z tym spodziewać należy się propozycji z niższej półki cenowej, zgodnie z ideą programu Android One.

Smartfony Karbonn Mobiles zadebiutują w Polsce już w tym miesiącu. Ich wyłącznym dystrybutorem i sprzedawcą będzie internetowy sklep Agito. Spodziewać można się aż 12 modeli, które oferowane będą w cenach od 279 do 509 złotych. Wśród nich pojawi się Karbonn Sparkle V, czyli jeden z pierwszych smartfonów produkowanych przez Karbonn Mobiles we współpracy z Google.

"Decyzja o podjęciu współpracy z Karbonn Mobiles to działanie, które ma na celu dostarczenie polskim konsumentom solidnie wykonanych smartfonów z dobrymi parametrami w niezbyt wygórowanej cenie. Mamy nadzieję, iż klienci docenią zwłaszcza pierwszy w Polsce model projektu Android One cechujący się dodatkowo dobrą optymalizacją oraz szybkimi aktualizacjami dostarczanymi przez Google’a. Nie bez znaczenia jest także wyłączność na sprzedaż urządzeń w Polsce będąca konsekwencja szybkiego i bardzo intensywnego rozwoju naszego sklepu oraz jego rosnącej roli na rynku e-commerce." – Karol Dudij, Dyrektor Handlowy Agito

Karbonn Sparkle V

Źródło: Agito

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  adammo
  4
  System wygląda jak touchwiz...
  • avatar
   stupidisco111
   3
   Patrząc na nazwę to pierwsze co mi się skojarzyło to to ,ze pewnie z włókna węglowego obudowy robią. Oczywiście chybiony strzał.
   • avatar
    Konto usunięte
    2
    Indie,ceny 279 do 509zł. - te ceny są za niskie jak na dobry sprzęt.Ten telefon na okładce to samsung ze zmienionym logiem. Sama cena mnie zniechęca , lepiej wesprzeć Polskie firmy.
    • avatar
     gumol
     1
     Przeglądam ich produkty i w zasadzie mamy tu przegląd przez wzornictwo wszystkich "dużych" graczy rynku mobile.

     Co do modelu Sparkle V, specyfikacja sugeruje model za 279zł, jeżeli będzie inaczej to długo tu nie zagoszczą.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Chociaż ta indyjska firma

      Ohoo uciekaaaam