• benchmark.pl
 • Gry
 • Karcianka SUPERHOT - już 2,5 tysiąca osób dorzuciło się do zbiórki
Gry

Karcianka SUPERHOT - już 2,5 tysiąca osób dorzuciło się do zbiórki

przeczytasz w 1 min.

SUPERHOT raz jeszcze osiąga sukces na Kickstarterze. Opracowana przez Polaków koncepcja naprawdę się podoba.

Pamiętacie SUPERHOT – polską strzelaninę, w które czas płynie tylko wtedy, gdy sami się poruszamy? Jej twórcy, wraz z wydawnictwem Board&Dice powracają z karcianką nawiązującą do ubiegłorocznej produkcji. I wiecie co, już teraz zdołała ona powtórzyć spektakularny sukces na Kickstarterze.

Na rzecz produkcji komputerowego SUPERHOT twórcy poprosili o 100 tysięcy dolarów, cel osiągnęli w dobę, a ostatecznie otrzymali nieco ponad ćwierć miliona. Na karciankę potrzebowali tylko 8 tysięcy – sukces okrzyknięto po zaledwie trzech godzinach, a dziś (gdy do końca zbiórki pozostało jeszcze kilkanaście dni) na ich koncie znajduje się o 50 tysięcy dolarów więcej, do czego przyczyniło się już przeszło 2,5 tysiąca osób.

Ekipa Board&Dice stara się przenieść oryginalną mechanikę rozgrywki z ekranów do papierowej rzeczywistości. SUPERHOT The Card Game to wymagająca (jak zapewniają twórcy), towarzyska karcianka dla maksymalnie trzech graczy, która oddaje do ich dyspozycji cztery tryby zabawy i talię składającą się z 75 kart – „ręcznie wyprodukowanych w Polsce z wysokiej jakości materiałów”.

Źródło: Kickstarter

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dragonik
  1
  Ta gra była genialna ale co się dziwić w końcu to polska produkcja:) trudna? Jak ktoś gra w COD i podobne to tak jest trudna.
  • avatar
   darioz
   -4
   Grałem w to i nie podobała mi się ta gra! Okazała się zbyt trudna i ginie się co chwile, przez co wyleciała z dysku!!! Strzelanki w dzisiejszych czasach mają być przystępne dla każdego!!!
   Dla hardcorowców się robi hardcorowy tryb trudności do wyboru w menu. A oni nawet takiego wyboru trudności nie zrobili, co jest skandalem, bo normalny gracz odpalając strzelanke chce sobie bez frustracji poszczelać na ekranie!