Systemy operacyjne

Kiedy Service Pack dla Windows 7?

przeczytasz w 1 min.

Mimo że Windows 7 bardzo dobrze radzi sobie na rynku, to nadal niektóre firmy, czy użytkownicy, czekają na wydanie większej aktualizacji systemu, tj. Service Pack.

W związku z tą sytuacją Microsoft ciężko pracuje nad wprowadzeniem Service Pack 1 na "sklepowe półki" - tak szybko jak to tylko możliwe. Plotki głoszą, że pierwszy większy zbiór poprawek ma pojawić się około września tego roku.

Na chwilę obecną wiemy, że pierwszy Service Pack może zawierać w sobie takie elementy jak aktualizacja funkcji odpowiedzialnych za obsługę sieci bezprzewodowych (WiFi i Bluetooth) oraz wsparcie dla technologii USB 3.0.

Ocenia się, że Service Pack 1 mimo wszystko nie powinien być wielkim wydarzeniem, ponieważ nie będzie on wnosił żadnych rewolucji do obecnego na rynku systemu Windows.

Źródło: TCM


   

Zagłosuj w drugim etapie Plebiscytu Produkt Roku 2010 i wygraj wyprawę w dowolne miejsce Świata!

Głosuj na Produkt Roku 2010!


Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  y0ddh4
  0
  'Microsoft ciężko pracuje nad wprowadzeniem Service Pack 1 na sklepowe półki' - z tego co wiem to dodatki SP są darmowe i MS za darmo wysyła płytę z dodatkiem SP do systemu Windows, więc stwierdzenie o pojawieniu się dodatku SP do Windows 7 jest nieco przesadzone ;)
  • avatar
   niewiadowski
   0
   Generalnie chodziło mi o finalną wersję system kiedy to już SP1 będzie zintegrowany z systemem.
   • avatar
    cinkovsky
    0
    Mnie bardziej niż KIEDY obchodzi PO CO? Zawsze jest coś do poprawy, ale ustalanie daty wydania, gdy jeszcze nie mam wykrytych dziur/napisanych udogodnień to trochę dzielenie skóry na niedźwiedziu...
    • avatar
     Gothar
     0
     Każdy ma swojego bzika jedni kupują od razu, a inni czekają na SP bo tak należy i tyle. Czy różnica w sprawności systemu jest z łatkami instalowanymi na bieżąco, a z zintegrowanym SP? Wiara czyni cuda.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Jednym słowem z przesiadką na nowszy sprzęcior pod W7 można spokojnie poczekać do października, skoro wsparcia dla technologii USB3/SATA3 i tak teraz nie będzie :)
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Linux juz ma nowy stadard usb wiec czemu nie moga go dodac w biezacych aktualizacjach ?
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        DirectX 11.1 + 3D Mark 2010 = ;-)
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         mógłby przywrócić pasek "nazwa,typ,data modyfikacji.." do widoku listy. Tak jak w viście. To jest jedyna rzecz dzięki której siedzę na viście a nie na win7
         • avatar
          Konto usunięte
          0
          Co by nie mówić siódemka daje rade, jestem miło zaskoczony po tym jak odbiłem się od Visty.