Gry PlayStation 4

Tryb wieloosobowy Killzone: Shadow Fall - galeria i szczegóły dotyczące gry

przeczytasz w 1 min.

Killzone: Shadow Fall to jedna z najciekawszych premier tego roku. Studio Guerilla Games ujawniło nowe szczegóły na temat trybu multiplayer.

Killzone: Shadow Fall gra

Killzone: Shadow Fall to jedna z najciekawszych premier tego roku. Odpowiedzialne za tę produkcję studio Guerilla Games ujawniło nowe szczegóły na temat trybu wieloosobowego tego jednego z pierwszych exclusive’ów na konsolę PlayStation 4. Zapowiada się naprawdę interesujący multiplayer.

Projektanci z Guerilla Games zapowiadają, że mechanika gry i wyposażenie w trybie multiplayer nie będą znacząco odbiegać od tych znanych z trybu jednoosobowego. Łącznie do dyspozycji gracza oddane zostaną 22 bronie i – co warto podkreślić – wszystkie będą dostępne od samego początku. Co więcej, mają się od siebie różnić sposobem użytkowania, a nie tylko wyglądem. 

Dodatkowo będziemy mogli odblokować 19 dodatków do broni, które pozwolą między innymi ulepszyć celowniki lub zmienić rodzaj amunicji. W kwestii mechaniki będziemy mieli pełny system ślizgów oraz ukrywania się za elementami otoczenia.

W trybie wieloosobowym gry Killzone: Shadow Fall dostępne będą trzy klasy podstawowe oraz 12 dodatkowych umiejętności specjalnych. Każdą z klas gracz będzie mógł spersonalizować poprzez dwa spośród nich. Przyjrzyjmy się też „warzone’om”. Na użytkowników czeka łącznie osiem misji, z czego cztery pojawiają się po raz pierwszy w serii. Tryby będzie można także modyfikować i udostępniać reszcie społeczności.

W trakcie rozgrywki gracze będą także zbierać punkty. Gdy będziemy mieli ich wystarczająco dużo, to będziemy mogli aktywować tymczasowy bonus (tzw. Combat Honor) – jest on aktywny tak długo, jak gramy w jednej sesji. Co możemy zyskać? Między innymi szybsze ruchy postaci oraz mniejszy odrzut broni.

Twórcy ujawnili także plany dotyczące wsparcia trybu multiplayer już po oficjalnej premierze. Planowane są płatne rozszerzenia DLC, które wprowadzać będą nowe możliwości rozgrywki i modyfikacji. Dodatkowo udostępniane będą nowe zestawy map – zupełnie za darmo.

Na koniec przypomnijmy, że premiera gry Killzone: Shadow Fall planowana jest na 29 listopada bieżącego roku.

Źródło: Killzone, VG247

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Łukasz9365
    6
    Fajne wybuchy :D A z premiery się cieszę, bo nie dość że zapowiada się fajna kampania to jeszcze niezłe multi, które mam nadzieję wciągnie mnie tak samo jak te z KZ2 :]