Gry

Kolejna odsłona serii Metal Gear już prawie pewna

przeczytasz w 1 min.

Od paru zagraniczne serwisy internetowe ekscytują się kolejną, niezapowiedzianą jeszcze grą Hideo Kojimy. Wszystko za sprawą tajemniczej strony będącej czymś w rodzaju zajawki owego sekretnego tytułu. Początkowo widać na nim było łąkę, burzowe chmury i licznik odmierzający czas do czegoś co miało nastąpić. Po upływie owego czasu na stronie zaczęły pojawiać się coraz to nowe szczegóły (deszcz, pioruny, litery), które jednak w żaden sposób nie wyjaśniały z czym tak naprawdę będziemy mieli do czynienia. W Sieci pojawiło się mnóstwo plotek sugerujących, że nowym tytułem będzie kolejna odsłona serii Metal Gear. Jakby tego było mało na serwisie YouTube udostępniono dwa filmy, które mają niby wskazywać na wspólną akcje marketingową Konami i japońskiego magazynu Famitsu związaną właśnie z nowym Metal Gear'em.

 

Wczorajszej nocy rąbek tajemnicy został w końcu uchylony bowiem na opisywanej stronie po zakończeniu kolejnego odliczania wśród błyskawic pojawił się obrazek znanego wszystkim fanom gier spod znaku Metal Gear - Big Bossa. Wskazuje on już dość jednoznacznie do jakiej serii należy nowa gra Kojimy.

Wiadomo już także, że najnowsze wydanie magazynu Famitsu, opócz wywiadu z Kojimą (jego treść znadziecie na stonie Kotaku) zawiera kilka dalszych wskazówek świadczących już niepodważalnie, że nowy tytuł to następna odsłona cyklu Metal Gear (zdjęcie Raidena, którego dotąd na stronie nie było).

Kolejne odliczanie, które obecnie biegnie na stronie Konami zakończy się już w niedziele tj. na 2 dni przed rozpoczęciem targów E3. Czy wówczas poznamy prawdziwy tytuł nowej gry? Zobaczymy...
 

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Szymon331
    0
    Ta gra ma świetny klimat. Jakoś mnie ciarki przechodzą gdy widzę np te maszynki na dwóch nogach...