Technologie i Firma

Oracle Code 2018 dla polskich programistów i twórców aplikacji

przeczytasz w 1 min.

Już 11 maja 2018 roku w warszawskim hotelu Hilton odbędzie się pierwsza polska edycja konferencji Oracle Code, podczas której poruszone zostaną najgorętsze aktualnie trendy w sektorze tworzenia i rozwijania aplikacji.

Niewiele jest takich konferencji jak Oracle Code – takich, w których praktycznie brak jest jakichkolwiek prezentacji produktowych, a główną część spotkania przeznacza się na dyskusje programistów na temat aktualnych problemów i próby ich rozwiązania. Już 11 maja wydarzenie to po raz pierwszy odbędzie się w Polsce.

Oracle Code to konferencja przeznaczona dla twórców aplikacji i szeroko pojętych programistów. Jest szansą na poszerzanie horyzontów i rozmowę o nowych technologiach. Udział w niej jest bezpłatny, ale trzeba się wcześniej zarejestrować.

Pierwsza polska edycja Oracle Code zostanie poświęcona takim tematom jak sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe, chatboty i mikrousługi, projektowanie API i nowe metody budowania aplikacji oraz (ogólnie) open source.

„Programiści muszą dziś rozwiązywać mnóstwo problemów związanych z bezpieczeństwem czy wydajnością aplikacji, które nie istniały w przeszłości. Dlatego nie będziemy mówić o gotowych produktach, ale skupimy się na przekazaniu wiedzy, która rzeczywiście ułatwi tworzenie nowych aplikacji w dobie gospodarki cyfrowej” – powiedział Jerzy Suchodolski z Oracle.

Polski przystanek Oracle Code odbędzie się 11 maja w warszawskim hotelu Hilton. Wszystkie informacje i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie wydarzenia.

Źródło: Oracle

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!