• benchmark.pl
 • Foto
 • Zrób zdjęcie Flagi Narodowej na Maszcie Wolności i wygraj aparat Fujifilm
Foto

Zrób zdjęcie Flagi Narodowej na Maszcie Wolności i wygraj aparat Fujifilm

przeczytasz w 1 min.

Wystartował konkurs z okazji 71. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

MasztWolności
Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć pełny plakat.

Wczoraj (1 sierpnia) obchodziliśmy 71. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Przez najbliższe dwa miesiące na Maszcie Wolności w Warszawie będzie z tej okazji powiewać Flaga Narodowa z symbolem Polski Walczącej. To piękna inicjatywa, która zrodziła pzy okazji pomysł na konkurs dla fotografów – tak zawodowych, jak i amatorów.

Wyjątkowa Flaga Narodowa powiewa na Maszcie Wolności od wczoraj i nie zmieni się to aż do 2 października bieżącego roku. Jest to też okres trwania konkursu. Co należy zrobić? Wykonać jak najciekawsze zdjęcie tego obiektu i przesłać go na jeden z trzech sposobów: na adres [email protected] albo na portalach Facebook lub Instagram – w obu przypadkach z oznaczeniem #masztwolnosci.

Zdecydowanie jest o co walczyć – wśród ufundowanych przez Fujifilm nagród znajdują się aparaty, takie jak XQ1, XP80 czy XP50. Dla autora najlepszej fotografii przewidziano natomiast bardzo pozytywnie przyjęty na rynku model X-A2. Najlepsza trójka otrzyma również stroje meczowe Legii Warszawa na 2015/2016.

Kto zadecyduje o tym, która fotografia jest najlepsza? Jury w naprawdę zacnym składzie: Anja Rubik, Aneta Kręglicka, Beata Tyszkiewicz, Grażyna Szapołowska, Jan Komasa, Jan Hryniak, Krzysztof Janczar, Mateusz Kostrzewa, Tomasz Gunter Reich, ks. Kazimierz Sowa, Bogdan Kaczmarek i Artur Nowakowski.

Szczegóły i regulamin konkursu dostępne są na stronie MasztWolności.pl.

Źródło: Fujifilm, Maszt Wolności

Komentarze

20
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  28
  Bardzo fajny i stronniczy konkurs dla mieszkańców stolicy. Jak organizuje się konkurs to daje się równe szanse wszystkim.
  Przecież nikt specjalnie nie pojedzie do Warszawy żeby zrobić zdjęcie mając znikome szanse na wygraną. Myślę że jak by tematem było zdjęcie naszej flagi niezależnie od położenia to ludzie nadesłali by fajne prace. PS dzięki za minusy
  • avatar
   Kenjiro
   5
   Takim oto sposobem "Warszawka" daje do zrozumienia, że tylko ona się liczy, przez co wywołują mi odruch obronny "mam w d... 'Warszawkę' i wszystko co z nią związane". Na tym wszystkim traci zaś sens główny element jakim jest flaga narodowa, która staje się elementem kupczenia jakiejś tam firmy fotograficznej (lub kogoś, kto ją namówił do sponsoringu).
   Co więcej, witryna Masztu Wolności oraz regulamin konkursu zawiera błędy sugerujące, że cała inicjatywa jest zrobiona na kolanie przez amatorów, których jedynym celem jest uzyskanie darmowych zdjęć - patrz podpunkt B definicji "Użytkownik" oraz pkt 3.6 regulaminu.
   Swoją drogą, ktoś musiał na niezłym kacu pisać regulamin, skoro nawet adres email w kilku miejscach jest podany błędnie...
   • avatar
    Snack3rS7X
    4
    Jury z kosmosu :D Mix osobliwości medialnej ;P
    • avatar
     labik
     1
     Zadnej informacji gdzie ta flaga wisi?
     • avatar
      Gofru
      1
      Fajny konkurs, gdyby nie jedna rzecz... Już zupełnie pomijając fakt, że nie mam sprzętu dobrego do wykonania dobrej fotografii, do Wawy jest mi po prosu "nie po drodze". Biorąc pod uwagę, że mieszkam w Małopolsce, do stolicy mam trochę... daleko...
      • avatar
       kropak
       0
       Oj tam to, że Warszawie to nie taki problem można przecież wysłać drona :D i będą zdjęcia z lotu ptaka.
       • avatar
        XaRaDaS
        0
        Ja pierdziele, a jak są konkursy regionalne to co ?? Też tak psioczycie ? Nikt was do Warszawy nie zaprasza, więc troszkę dystansu miejcie i poszukajcie sobie w lokalnych mediach konkursów.
        • avatar
         Konto usunięte
         -1
         hashtag masztwolności
         super
         • avatar
          stalkerpl
          -2
          to powstanie było zbędne i niepotrzebne, rusek miał mniej roboty po opanowaniu kraju
          • avatar
           Author
           -3
           A co to za rasistowski, ksenofobiczny, antysemicki, homofobiczny i seksistowski pomysł ciemnogrodu przecież według lewaków nie ma juz państw i narodów jest tylko bezkształtna masa ludzka i socjalistyczny raj na ziemi.

           A przecież flaga narodowa to symbol prawactwa i wszelkiego zła symbol nietolerancji w samej rzeczy :))))))

           Buahahahhahahahaha :)