Systemy operacyjne

Lada chwila ruszą beta testy Androida 7.0 Nougat dla Galaxy S7 [AKT.]

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
23 komentarze Dyskutuj z nami

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii będą wkrótce testować nową wersję systemu od Google.

Mało jest osób, które wypowiadałyby się w temacie aktualizacji Androida wyłącznie pozytywnie. Zdecydowana większość właścicieli smartfonów na aktualizację czekać musi długo, a i tak dobrze, jeśli ta w ogóle się na ich modelu pojawi. Samsung kończy powoli prace nad dostosowaniem Androida 7.0 dla swojego tegorocznego flagowca.

Nie oznacza to jednak startu aktualizacji. Owszem, lada dzień Android 7.0 pojawi się na Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge, ale mówić trzeba tutaj o wersji beta, która oddana zostanie do dyspozycji zainteresowanym mieszkańcom Wielkiej Brytanii.

Od 9 listopada będą mogli oni rejestrować się w programie Galaxy Beta Programme. Producent wybierze później grono testerów, których zadaniem będzie sprawdzanie działania systemu.

Beta testy Androida 7.0 Nougat dla Galaxy S7

Jak widać na powyższej grafice, testy dostępne będą dla egzemplarzy zakupionych w wolnej sprzedaży. Być może z czasem zostaną rozszerzone na inne regiony. Trwać mają aż do połowy grudnia.

AKTUALIZACJA, 10.12.2016

Testy beta trwają. Biorącym w nich udział udostępniona została właśnie kolejna z wersji testowych systemu. Co ciekawe, jest to Android 7.1.1. Samsung potwierdził, iż to właśnie Android 7.1.1 wdrażany będzie na wszystkich egzemplarzach Galaxy S7. Najnowsza wersja oprogramowania zapewne właścicieli smartfona ucieszy, oby tylko nie trzeba było na nią szczególnie długo czekać.

Galaxy S7 Android 7.1.1 beta

Źródło: AndroidPIT, sammobile

Komentarze

23
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  xremosx
  Dlaczego nie czysty Android tylko kupa gówna od wszystkich producentow, nakladki sradki nikomu nie potrzebne.
  Nexus 5x 7.1.1 i smiga az milo.
  3
 • avatar
  Gregor-34
  I znowu się zacznie nowy android nowe błędy, nowe aktualizacje które też będą miały błędy i nowe poprawki do aktualizacji które też mogą działać wadliwie, to już mnie nudzi zostaję przy androidzie 6.0.1 który działa świetnie na s7
  1
 • avatar
  derekpl
  Kiedyś testy prowadzili testery a finalny produkt otrzymy wali użytkownicy. Teraz użytkownicy są testera. KOLEJNYM etapem będzie pobieranie opłaty od użytkowników za testy. Paranoja
 • avatar
  wojtek_pl
  Ummm... A co jest takiego niezbędnego do życia w nowym Androidzie abym chciał instalować aktualizację ?
 • avatar
  arekwisniarek
  Z Androidem jest coraz gorzej...
 • avatar
  arekwisniarek
  Z Androidem zamiast pójść w dobrą stronę , to idzie w przeciwną...
 • avatar
  arekwisniarek
  I znów nie będzie dobrze i optymalnie chodzić system. Wypuszczą tąwersję systemu na ten telefon , a Telefon drugiej innej wersji nie otrzyma tzw upgrade software. Mam bardzo negatywną ocenę o Androidzie.
  -2
 • avatar
  Mandalorian
  .
 • avatar
  arekwisniarek
  No najwidocznie hujowo optymalizuję działanie że za każdym razem potrzeba coraz mocniejszego sprzętu. Ciekawe ile no w przyszłości dostanie wersji systemów mobilnych , nie kompilacji , a wersji. Przeszedłem na inny system Blackberry OS co bardzo polecam.
 • avatar
  manioor
  Na Moto Z już jest, nikt nie musi robić z tego rewelacji. Sam android w sobie kilka zmian ale szału nie ma.
 • avatar
  bobekk
  w ostatniej becie nie udostępniono 7.1.1 więc należałoby poprawić newsa