Gry

Lada dzień ruszy otwarta beta The Division 2

przeczytasz w 1 min.

Wszyscy zainteresowani The Division 2 będą mogli przyglądać się rozgrywce w dniach 1-4 marca. Sprawdźcie, jaka zawartość zostanie udostępniona.

Czekający na The Division 2 już za chwilę będą mogli sprawdzić, jak prezentuje się rozgrywka. Zgodnie z zapowiedziami, twórcy przygotowują się do startu otwartych beta testów.

Odbędą się one w dniach 1-4 marca. Wiedzieliśmy jednak to już wcześniej, zagadką pozostawała natomiast zawartość, do której twórcy dadzą dostęp. Właśnie ją rozwiązano i okazuje się, że gracze nie powinni narzekać na nudę.

Otwarta beta The Division 2 pozwoli zapoznać się ze wschodnią częścią Waszyngtonu (łącznie ze Wschodnią Strefą Mroku), uporać się z 3 głównymi misjami i 5 zadaniami pobocznymi oraz wypróbować Endgame, który ma być podstawą zabawy przy The Division 2 już po ukończeniu kampanii. To jednak nie wszystko. Pełną zawartość otwartej bety przybliża poniższy zwiastun.


Premiera finalnej wersji The Division 2 odbędzie się 15 marca. Gra trafi na PC (pomijając Steam) oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.


Źródło: Ubisoft Polska

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!