Smartfony

Lada dzień zobaczyć możemy nowego smartfona z logo Nokia

przeczytasz w 1 min.

Na 19 października zaplanowana została konferencja HMD Global. Zanosi się na nowego smartfona lub rozbudowany wariant znanej Nokii 8.

Nie dalej jak wczoraj pisaliśmy o dobrej sprzedaży smartfonów z logo Nokia. Kolejne modele nie będą zatem zaskoczeniem, być może jednego z nich zobaczymy już za dwa dni.

Na 19 października zaplanowana została bowiem konferencja HMD Global. Odbędzie się ona w Chinach i niestety na tym kończą się oficjalne informacje. Jak zawsze nie brakuje jednak sugestii co do ewentualnych scenariuszy.

HMD Global konferencja

W sieci od dłuższego czasu pojawiają się przecieki na temat modeli Nokia 2, Nokia 7 i Nokia 9. Ostatnio zrobiło się jednak na ich temat dość cicho i nie można wykluczyć, że pojawią się one dopiero w przyszłym roku.

Co zatem zobaczyć możemy w najbliższy czwartek? Mniej interesujące sugestie to prezentacja rozbudowanego wariantu Nokii 8 - z 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Niestety nie można tego wykluczyć, bo chociaż jest on oferowany w wybranych krajach Europejskich w Chinach jeszcze nie zadebiutował. Co ciekawe, przy wariancie podstawowym kolejność debiutu była odwrotna.

Źródło: phonearena

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!