Laptopy

Laptop Dell, tablet, monitor - Opinie ze sklepu internetowego

przeczytasz w 1 min.

Laptop Dell z procesorem Intel Pentium Dual-Core, tablet Wacom oraz 24-calowy monitor Samsung.

 • DELL Studio 1537 T4200 / ATI3450 / 250GB
  Witam. Kilka miesięcy temu miałem przyjemność używać tego laptopa. Już na początku po reinstalacji windowsa były kłopoty. A mianowicie przestał działać TouchPad, Spacja, klawisze z literkami powyżej TouchPada oraz przyciski multimedialne. Wszystko minęło po resecie biosu. Wydaje mi się, że problem był po aktualizacji windowsa Vista. Po pewnym czasie użytkowania pojawił się nowy problem, a mianowicie wiatrak na procesorze przestał się wyłączać i działał bardzo głośno, ponownie problem rozwiązałem resetując bios poprzez wyjecie baterii i odłączenie zasilania. Poza tymi problemami laptop działa bez zarzutów, jest godną polecenia maszyną, ma ładny wygląd i generalnie polecam ten sprzęt.
   
 • Tablet Wacom Bamboo A6
  Narzędzie, które pod względem stosunku: możliwości/cena wydaje się być optymalnym. Po krótkim treningu niezastapiony w programach graficznych. A standard Wacom (praktycznie) rozpoznawalny jest tak przez Linux'a, jak Windows. Mimo, że intensywnie używany - nie zawodzi ! To cieszy.
   
 • 24" Samsung SyncMaster 2433BW
  Monitor rewelacja. Pełna dycha. Samsung to gwarancja 100% jakości. Zero bad pixeli, świetnie świeci i odwzorowuje kontrasty. Super design. A 24 calowa przekątna idealna do wszystkiego (oglądanie filmów, gry, czy zabawa z oprogramowaniem do grafiki itp.) Wspaniale się też przegląda strony www przy maksymalnej rozdzielczości komfortowa praca z np dwoma odpalonymi przeglądarkami obok siebie. Do tego celu mamy fajny programik MultiScreen.
   

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

  Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!