Gry komputerowe

Layers of Fear na PC - odbierz za darmo

przeczytasz w 1 min.

Nie zwlekajcie, a grę Layers of Fear wraz ze świetną ścieżką dźwiękową odbierzecie zupełnie za darmo, w formie kodu Steam.

Jedna z najlepszych polskich gier ostatnich lat jest teraz dostępna za darmo. Jeżeli macie ochotę na wypełnienie kilku godzin niepokojem i szaleństwem, to nie czekajcie, tylko pobierajcie Layers of Fear na PC.

Jedna uwaga: trzeba się pospieszyć. W sklepie Humble Store pecetowa wersja gry Layers of Fear jest dostępna do pobrania zupełnie za darmo tylko do 20 grudnia, do godziny 19.00. Oczywiście raz zainstalowana, pozostanie wasza już na zawsze.

Warto dodać, że rozdawany jest klucz do wykorzystania na Steamie, który uprawnia do pobrania nie tylko samej kopii gry, która zadebiutowała na rynku w na początku 2016 roku, ale też ścieżki dźwiękowej skomponowanej przez genialnego Arkadiusza Reikowskiego.

„Mówią, że każdy artysta jest po części szalony, ale malarz zamieszkujący to nawiedzone domostwo to okaz jedyny w swoim rodzaju. Z każdym kolejnym pociągnięciem jego pędzla otaczająca go rzeczywistość wynaturza się coraz bardziej, a on sam gubi się we własnych urojeniach” – tak opisywaliśmy ten tytuł.

Na tych, którzy po przejściu „podstawki” będą mieli ochotę na więcej, czeka rozszerzenie Inheritance. Zdecydowanie należy również polecić najnowszą grę odpowiedzialnej za Layers of Fear ekipy Bloober Team –  >Observer_ – która w naszej recenzji zdobyła prawie komplet gwiazdek.

Źródło: Humble Store

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  mutissj
  2
  Zagrajmy w "otwieranie drzwi" za darmo
  • avatar
   tasioros
   2
   No i bardzo fajnie. To będzie dobra gierka do świątecznego relaksu.
   • avatar
    combo24
    1
    rejestracja na humble jest płatna bądź korzystanie z samego serwisu?