Gadżety

Leatherman Tread: skrzynka z narzędziami na twoim nadgarstku

przeczytasz w 1 min.

Wszyscy możemy być MacGyverami z nowym gadżetem prosto od Leathermana.

Leatherman Tread

Widzieliśmy już wiele przeróżnych, ciekawych i dziwnych gadżetów ubieralnych (wearables), a najnowsza propozycja firmy Leatherman bez wątpienia jednym z najbardziej oryginalnych. Co byście powiedzieli na przybornik z narzędziami w postaci bransoletki? Tym właśnie jest Tread.

Leatherman Tread to bransoletka stworzona z odpornych na korozję stalowych elementów, a każdy z nich zawiera dwa lub trzy narzędzia funkcjonalne. Łącznie wokół naszego nadgarstka znajduje się 25 narzędzi, między innymi klucze, nożyki, otwieracze i śrubokręty. Co ważne, użytkownik sam może dopasować jakie konkretnie elementy powinny znajdować się na jego gadżecie.

Jeśli nosimy już coś na nadgarstku, to dobrze żeby wyświetlało czas. Inżynierowie Leatherman pomyśleli i o tym. Dlatego też nieco później (prawdopodobnie jesienią tego roku) na rynku pojawi się Thread w formie zegarka ze szwajcarskim mechanizmem kwarcowym i odporną na zarysowania konstrukcją. 

Bransoletki Leatherman Tread dostępne będą wiosną tego roku – w wersji srebrnej za 150 dolarów lub czarnej za 200 dolarów. Za wersję z zegarkiem zapłacimy natomiast odpowiednio 500 (srebrna) lub 600 dolarów (czarna).

Źródło: Wired, DigitalTrends, Leatherman

Komentarze

20
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  11
  Cena kosmos.
  • avatar
   kremowykac
   5
   Mam taniego Wingmana za 150zł i jest niezniszczalny +25 lat gwarancji gdyby jednak się zniszczył. Sprzęt najwyższej jakości. Bransoletka świetna tylko łapa za mała na te wszystkie bajery.
   • avatar
    DanteGamer
    2
    1. Oczywiście standard, czyli po co to komu?
    2. Czy różnica w cenach srebrnego i czarnego wariantu leży w zastosowanych materiałach, czy może Leatherman bał się pozwu o rasizm?
    • avatar
     Konto usunięte
     2
     Pozdro jak ktoś serio bd chciał odkręcić coś toć tego dobrze złapać pewnie nie idzie.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Ciekawe jak z trwałością.
      • avatar
       ohoho
       0
       Bez młota to nie robota.