Smartfony

Lenovo Moto Z z modułami - nasze wrażenia

przeczytasz w 1 min.

Lenovo Moto Z to bardzo interesujący smartfon. Czy zyskuje jeszcze bardziej dzięki dodatkowym modułom?

Teren modułowych smartfonów okazuje się bardzo niebezpieczny. LG zdało się na nim polec, ale na przykład Lenovo ma już zdecydowanie więcej powodów do zadowolenia.

Seria Moto Z okazała się pomysłem trafionym. Nie tylko z racji dobrej jakości wykonania samych urządzeń, ale również dedykowanych im modułów. Zapewne nie bez znaczenia jest przy tym fakt, że ich montaż dobrze przemyślano, dzięki czemu zajmuje od dosłownie sekundę.

Jeśli nie mieliście okazji przekonać się o tym samemu, możecie zapoznać się z naszymi wrażeniami dotyczącymi modelu Moto Z z modułami. A sprawdziliśmy ich sporo, już teraz dostępne są bowiem nie tylko dodatkowe obudowy, ale także powerbank, głośnik, projektor, a nawet moduł fotograficzny.


Warto pamiętać, że systematycznie pojawiać będą się kolejne moduły. Nie jest też tak, że posłużą one jedynie z ubiegłoroczną generacją smartonów Moto Z. Producent obiecał, iż wspierane będą przez przynajmniej 3 lata.

Źródło: inf. własna

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  technologicznie rozwiązanie jest świetne. co do tylnych modułów, brakuje tu w standardowym zestawie modułu atrapy, która by "wyokrągliła" słuchawkę z tyłu, a przy okazji zabezpieczyła styki. taki modół mógłby też być przy okazji mechanicznym schowkiem :)

  niestety cena zabija.
  • avatar
   cosby
   -5
   Te moduły to niewypał jak i ten sponsorowany tekst. Cena niejednego modułu przekracza cenę niejednego przyzwoitego smartfona co jest żenujące...
   • avatar
    Ricarrdos
    0
    Ciekawie rozwiązali te moduły. Jak komuś pasuje takie rozwiązanie to fajny sprzęcik. Mnie osobiście jednak nie podchodzi ten smartfon.