Smartfony

LG G3 otrzyma Androida 6.0 - aktualizacja ponownie rozpocznie się w Polsce

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
13 komentarzy Dyskutuj z nami

Koreański producent nie zapomina o zeszłorocznym flagowcu. Właściciele LG G3 wkrótce otrzymają możliwość zaktualizowania systemu.

LG G3

W zeszłym miesiącu właściciele LG G4 cieszyli się z aktualizacji systemu Android do wersji 6.0 Marshmallow. Wygląda na to, że powody do zadowolenia będą mieli także korzystający z LG G3.

Zeszłoroczny flagowiec koreańskiego producenta zdobył naprawdę szeroką szerzę użytkowników. Na całe szczęście LG o nich nie zapomina i wygląda na to, że udowodni to po raz kolejny. Już wcześniej pojawiały się przecieki, że smartfon ten otrzyma aktualizację do Androida 6.0 Marshmallow. Tak też będzie, ponieważ oficjalnie potwierdzono właśnie końcową fazę testów.

Co najciekawsze, ujawnili to przedstawiciele polskiego oddziału producenta. Co to oznacza? Najprawdopodobniej to, że wdrażanie aktualizacji rozpocznie się w naszym kraju i można już chyba uznać, że w przypadku LG staje się to normą. Podobnie było chociażby przy okazji wydawania Androida 5.0 Lollipop na LG G3 czy wspomnianej we wstępie aktualizacji LG G4 do Androida 6.0 Marshmallow.

Kiedy dokładnie wystartować może proces wdrażania Androida 6.0 na LG G3? Wygląda na to, że w połowie grudnia.

Źródło: LG, amazon

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  To byłaby już kompletna kpina gdyby nie dostał.
  5
 • avatar
  Bartek5035
  Czekam z niecierpliwością :D
  4
 • avatar
  Konto usunięte
  Kpiną jest raczej to, że ich najbardziej udany flagowiec G2 prawdopodobnie nie dostanie aktualizacji i zostanie z syfem jakim jest android 5.0.
  4
 • avatar
  pietrov
  Mam nadzieje że pamiętają jeszcze o flexie pierwszej generacji :)
  1
 • avatar
  ahael
  Nie "przeginaj" ;) a poważnie to pewnie dostanie bo wygląda na to, że LG bardziej troszczy się o swoich klientów niż Samsung...
  1
 • avatar
  baren
  Kupiony w necie G3 po upgrade Androida zareagował mega zużywaniem baterii. Przedtem spokojnie 2 dni, w porywach 3. Teraz trzyma ledwie dobę. Codzienne ładowanie stało się przymusem