Smartfony

LG G5 rozebrany przez iFixit - modułowy smartfon od środka

przeczytasz w 1 min.

LG G5 to smartfon modułowy, jeden z oryginalniejszych modeli na rynku. Czy trudno rozebrać go na czynniki pierwsze?

LG G5 okazał się jedną z ciekawszych premier ostatnich miesięcy, a więc nic dziwnego, że bardzo chętnie sprawdzany jest w różnego rodzaju testach. Swoje tradycyjne „badania” przeprowadziła już ekipa iFixit.

Zapewne niektórzy z was mogą ją całkiem dobrze kojarzyć. iFixit znane jest z rozbierania smartfonów, dobierania się do wszystkich komponentów i wystawiania ocen pod kątem tego, jak ciężko jest przeprowadzić ewentualne naprawy. W tym przypadku przyznano 8 punktów (w 10-stopniowej skali), co okazuje się wynikiem zdecydowanie lepszym niż w przypadku większości nowych modeli. Przykładowo Samsung Galaxy S7 otrzymał tylko 3 punkty.

Nawet jeśli nie planujecie sięgania po LG G5 to z pewnością warto rzucić okiem na przygotowany przez iFixit materiał wideo. To bowiem dobra okazja dowiedzieć się, jak od środka wygląda modułowy smartfon koreańskiego producenta.


Źródło: iFixit Video

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kombajn
  1
  Brawo, nie dość że innowacyjne rozwiązanie z modułami to jeszcze całość można łatwo naprawić. Szkoda tylko że jakość wykonania kuleje.
  https://www.youtube.com/watch?v=1Exi1eHSEFs
  • avatar
   AntySyjon
   -2
   Hehe nastały czasy składanych Telefonów :D Niedługo będzie, tej jaki masz procesor i gpu w swojej cegle ? :D Albo muszę dorzucić ramu.... Teraz żeby nikt nie pomyślał że ja z tego drwię, to bardzo dobry pomysł i uważam że mega fajna sprawa