Smartfony

LG G5 w sprzedaży (dopiero) w kwietniu

przeczytasz w 1 min.

LG G5 wciąż czeka na rynkowy debiut. Zanosi się na to, że będzie miał on miejsce w przyszłym miesiącu.

LG G5 smartfon

Na targach MWC 2016 odbyła się premiera dwóch bardzo wyczekiwanych smartfonów - Galaxy S7 oraz LG G5. Obydwa prezentują się doskonale, różnica jest jednak taka, że propozycja Samsunga trafiła już do sprzedaży, a na flagowca LG wciąż czekamy. Jak długo jeszcze?

Producent od samego początku nie był w stanie sprecyzować daty rynkowego debiutu urządzenia. Teraz zapowiedział, iż LG G5 wyląduje w sklepach w kwietniu. Wciąż nie ma jednak mowy o konkretnym dniu, a co gorsza informacja dotyczy jedynie rynku amerykańskiego.

Jeśli chodzi o Europę powinno być jednak podobnie. Amazon sugeruje, iż na naszym kontynencie smartfon pojawi się 8 kwietnia. Cena w wymienionym sklepie wynosi 529 funtów.

Miejmy nadzieję, że wkrótce poznamy dokładne informacje dotyczące sprzedaży smartfona na polskim rynku. Wypada mieć też nadzieję, że późniejszy niż w przypadku głównego konkurenta debiut nie zaszkodzi LG G5 i zdoła on zdobyć większą popularność. LG G4 nie do końca się to udało, a model ten bezsprzecznie na to zasługiwał.

Źródło: phonearena, lg

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  maykey1
  4
  Nie czekałem, wybrałem mate 8. Nie wiem czy tak dużo tracę zwłaszcza, że zależało mi na dużym wyświetlaczu.
  • avatar
   Smuga
   4
   Głąby. Szajsung zgarnie sporą część niecierpliwych klientów do tego czasu.
   • avatar
    lukaszk99
    1
    To było oczywiste. Na targach były wersje z niedoróbkami(min złe spasowanie części modułu z resztą smartfona) i w ostatecznej wersji miało być to poprawione. Skoro na bardzooo istotne targi przywożą niedopracowaną wersję to jasne jest, że do sprzedaży jeszcze trochę zostało. Tymczasem S7 można było się bawić w większych sklepach chwilę po targach w Barcelonie, a smartfon jest już w sprzedaży. Według mnie LG nie ma co liczyć na większy sukces bo G5 mocno ustępuje S7(ekran, bateria, design, IP67). Jeśli dołożymy do tego słabszą markę, próżniejszy start i zbliżoną cenę(przecieki) to wiadomo co z takiego combo wyniknie...
    • avatar
     maykey1
     0
     Nie czekałem, wybrałem mate 8. Nie wiem czy tak dużo tracę zwłaszcza, że zależało mi na dużym wyświetlaczu.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Narzekacie :) Że nie wypuszczają teraz- źle, że wypuszczają za często flagowce też by było źle.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Bateria 2800 mAh ??? Poprzednie miały 3000 mAh i słabo w tym temacie wypadały to G5 potrzyma chyba 3 godziny, LOL ;)))