Smartfony

LG G5 z dźwiękiem najwyższej jakości - podjęto współpracę z B&O Play

przeczytasz w 1 min.

LG G5 będzie odtwarzać dźwięk Hi-Fi.

LG G5

Premiera LG G5 już jutro. Na ostatniej prostej przed nią producent zdecydował się uchylić rąbka tajemnicy odnośnie swojego nowego flagowca i pochwalił się, że zaoferuje on najwyższej jakości dźwięk.

LG nawiązało współpracę z B&O Play (Bang & Olufsen), co rzeczywiście wróżyć może bardzo dobrze. Dzięki wspólnym wysiłkom udało się zrealizować wstępie postawiony cel i LG G5 będzie odtwarzać dźwięk Hi-Fi. Wcześniej podobnej współpracy na rynku mobilnym nie widzieliśmy, więc ciekawe jak efekty wypadną w praktyce.

„Współpraca z LG była bardzo owocna. To firma silnie zaangażowana w segment smartfonów premium, dzięki czemu rozwiązania B&O PLAY zapewniające doskonałą jakość dźwięku mogą trafić do jeszcze szerszej grupy klientów. Oferta B&O PLAY przyciąga miłośników muzyki, którzy poszukują najlepszych produktów na rynku. Są oni bezkompromisowo innowacyjni, nie uznają żadnych ograniczeń, są stale w ruchu i chcą zawsze mieć ze sobą swoje ulubione brzmienia, dlatego stawiają tak wysokie wymagania, zarówno słuchawkom, jak i urządzeniom mobilnym. Efekty naszej współpracy z LG idealnie trafią w ich potrzeby.” - Henrik Taudorf Lorensen, prezes spółki B&O PLAY

Co ciekawe, LG G5 nie będzie wyjątkiem. Współpraca LG oraz B&O PLAY trwać ma dłużej, a jej efekty zobaczyć powinniśmy w kolejnych smartfonach koreańskiego producenta.

„Jesteśmy przekonani, że dzięki współpracy z B&O PLAY będziemy w stanie nie tylko sprostać, ale także przewyższyć oczekiwania wymagających konsumentów, którzy poszukują smartfonów z najlepszym dźwiękiem. Nasza współpraca z B&O PLAY zaowocowała obustronnymi korzyściami, dlatego LG dalej będzie współdziałać z liderami różnych branży po to, by ustanawiać nowe standardy innowacji na rynku smartfonów premium.” - Juno Cho, Prezes oraz Dyrektor Generalny działu Mobile Communications firmy LG Electronics

Źródło: LG, androidguys

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Franz
  8
  To ciekawe ile ten nowy LG będzie kosztować - 5-6 tysięcy?

  Bo B&O to niezła, modna marka, ale słynąca z absurdalnie wysokich cen.
  Ich produkty to towar skierowany do osób, które koniecznie potrzebują pochwalić się swoim stanem posiadania i do tego interesuje ich awangardowy design - wielu melomanów nie spojrzy na ich sprzęt - wcale nie dlatego, że ich nie stać, ale dlatego, że za takie same lub nawet mniejsze pieniądze można kupić coś lepiej grającego.
  W związku z tym nie musi być wcale tak super, ale chętnie posłucham jak będzie okazja, bo porządna MP3 to wydatek od 1000 wzwyż, więc może warto się zainteresować jak cena tego LG nie będzie zaporowa.
  • avatar
   ahael
   2
   Nieśmiało powtórzę coś co już wspominałem:
   "Mi Note Pro - przypomnę: moduł audio w Xiaomi Note Pro oferuje przetwornik 24-bitowy, 192KHz (dekoder audio Hi-Fi ESS ES9018K2M oraz dwustopniowy wzmacniacz Texas Instruments OPA1612 Custom ADI ADA4896) oraz wsparcie dla odpowiednim formatów jak FLAC, ect. :)". No i w sumie tyle, dziękuje :)
   • avatar
    Po1nter
    0
    LG słynie z niskich cen swoich flagowych modeli. Może nie są wykonane tak wybornie jak S6 HTC One M9 czy Xperia ale ma to swoje odzwierciedlenie właśnie w cenie gdyż soft i wnętrze mają najwyższej klasy.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Tiaaa, tylko zaczynają naciągać jeleni... B&O ma być i owszem jako móduł magic coś tam, a w standardzie bedzie kastrat. Zaczyna się to co przetrąciło kręgosłup pc-tom
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Na pewnej stronce był poruszony temat o innowacjach LG. I był to trafny temat, ponieważ naprawdę widać że LG stara się coś wnieść, zmienić. Czy G5 to bedzie dobry wybór i mocna konkurencja Samsunga ? Mam nadzieję że tak, niech im się uda.