Klawiatury

Bezprzewodowa klawiatura Logitech K400 zastąpi również myszkę - teraz także w bieli

przeczytasz w 1 min.

Została zaprojektowana z myślą o użytkownikach, którzy poszukują w pełni funkcjonalnej klawiatury z panelem dotykowym zamkniętej w białej obudowie.

Logitech K400 klawiatura wygląd

W ofercie firmy Logitech pojawiła się edycja specjalna klawiatury Wireless Touch K400. Została ona zaprojektowana z myślą o użytkownikach, którzy poszukują w pełni funkcjonalnej klawiatury z panelem dotykowym zamkniętej w białej obudowie.

Logitech Wireless Touch Keyboard K400 White to specjalna edycja klawiatury, charakteryzującej się umieszczonym po prawej stronie panelem dotykowym o przekątnej 3,5”. Pod touchpadem umieszczone zostały również dwa przyciski funkcyjne, dzięki czemu w pełni może ona zastąpić także myszkę. 

Klawiatura jest bezprzewodowa i charakteryzuje się zasięgiem do 10 metrów. Wystarczy wpiąć do komputera nano-odbiornik USB, cechujący się możliwością połączenia dodatkowo nawet 5 innych urządzeń tego producenta. Klawiatura jest także w pełni kompatybilna z telewizorami typu Smart.

„Nowa klawiatura Logitech Wireless Touch Keyboard K400 White to najnowocześniejsza wersja naszej najbardziej popularnej klawiatury, zgodna z tegorocznymi trendami w projektowaniu. Klawiatura umożliwia przeglądanie kanału YouTube w poszukiwaniu nowych filmów, tweetowanie o ulubionym programie telewizyjnym lub nawet pisanie e-maili do przyjaciela. Nowa klawiatura Logitech jest idealnym urządzeniem do sterowania, a dodatkowo pasuje do wystroju nowoczesnego wnętrza” - powiedział Thibaud Nolf, EMEA category manager for keyboards and combos firmy Logitech.

Premiera klawiatury datowana jest na wrzesień bieżącego roku. Sugerowana cena urządzenia wynosi 179,99 złotych.

Źródło: Logitech

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Constantine
  3
  Miałem bezprzewodowy zestaw klawiatury razem z myszką Logitecha ..
  Myszka co chwila zrywała połączenie a klawiatura wgl nie włączała się przed startem systemu..... (niemożliwe wejście do BIOS,u)

  Teraz mam Microsoft sidewinder x4 i jestem bardzo zadowolony :-).
  • avatar
   StartX_pl
   1
   Do htpc idealne.
   • avatar
    PIRAT_PL
    1
    Posiadam taką właśnie czarną, touchpad nie działa jakoś wybinie, mógłby trochę lepiej wyłapywać dotyk.
    A reszta ogółem w porządku
    • avatar
     Konto usunięte
     1
     Już się dawno wypisałem z klawiatur i myszy od Logitecha.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Mogli jeszcze ją zrobić na różowo. Straszny design.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Jako użytkownik Logitech Illuminated, nigdy więcej nie nabiorę się na klawiaturę tej firmy.
       Tyle co się namęczyłem z blokowaniem możliwości korzystania z 3 przycisków jednocześnie (np. podczas grania) i z boot'owaniem się klawiatury w BIOS'ie - zwyczajnie nie da się z niej korzystać pod BIOS'em, a wszystkie te problemy zostały zgłaszane na oficjalnym forum Logitech przez użytkowników z różnych Państwa na ponad 20 stronach i efekt był...zerowy. Wszystkich poproszono o zakup innych klawiatur spod marki Logitech :D Ó_ó

       Nigdy więcej klawiatur od Logitech.
       • avatar
        Beznogi
        -1
        Dyskryminacja leworęcznych !
        • avatar
         SuchyX
         0
         Dobra jak takie szpoki są z ich klawami to co teraz kupić?? Chciałem kupić K800 a w obecnej formie mam Logitech UltraFlat X czy jakoś tak stara jak świat a działa wyśmienicie.

         Na czym mi zależy to żeby była bezprzewodowa.