Słuchawki

Logtech G Pro X to słuchawki dla graczy, którzy chcą dobrze słyszeć i być dobrze słyszani

przeczytasz w 1 min.

Technologia i przetworniki zapewniające dźwięk przestrzenny, mikrofon gwarantujący bezproblemową komunikację oraz konstrukcja pozwalająca komfortowo grać przez wiele godzin – tym właśnie cechować mają się nowe słuchawki Logitech G Pro X.

Logitech G Pro X to zaawansowane słuchawki dla graczy – przede wszystkim profesjonalnych, ale też tych, którym po prostu zależy na wysokiej jakości. Użytkownicy, którzy każdego dnia przed monitorem spędzają kilka albo i kilkanaście godzin, docenią aluminiowo-stalowy szkielet zapewniający odpowiedni docisk urządzenia do głowy: tak, by nie trzeba było ich poprawiać, ale też by nieodczuwalny był jakikolwiek dyskomfort. Nauszniki z kolei zostały wypełnione miękką pianką, która dostosowuje się do kształtu głowy i ucha, gwarantując pełną wygodę. 

Jeśli chodzi o audio, to o jego odpowiednią jakość dbać mają wykonane z hybrydowego materiału siateczkowego, 50-milimetrowe membrany Pro-G opracowane przez Logitech. Producent chwali się, że słuchawki oferują nie tylko przyjemne brzmienie, ale też realistycznie symulowany dźwięk przestrzenny 7.1. Oznacza to, że gracz jest w stanie na przykład zlokalizować przeciwnika po samym kierunku, z którego dochodzi odgłos jego kroków. 

Logitech G Pro X słuchawki

W ubiegłym roku Logitech był na zakupach i w jego koszyku pojawiła się firma Blue Microphones, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości mikrofonów. Dzięki temu słuchawki G Pro X mogły zostać wyposażone w technologię Blue VO!CE, która sprawia, że głos gracza brzmi naturalnie i jest dobrze słyszalny przez pozostałych uczestników rozgrywki. W rękach użytkownika znajduje się także potężny panel pozwalający dostosowywać ustawienia do indywidualnych potrzeb. Dodajmy, że mikrofon jest odłączany i osadzony na elastycznym wysięgniku, a do tego ma zintegrowany filtr pop.

Logitech G Pro X – specyfikacja słuchawek:

 • typ: przewodowe słuchawki gamingowe
 • membrany: Pro-G o średnicy 50 mm
 • pasmo przenoszenia: 20 – 20 000 Hz
 • impedancja: 35 omów
 • czułość: 91,7 dB SPL @ 1 mW
 • mikrofon: jednokierunkowy, 100 – 10 000 Hz
 • materiały: aluminium, stal, sztuczna skóra, pianka
 • łączność: przewodowa (przewód: 2 m)
 • wymiary i waga: 195 x 138 x 94 mm, 320 g

Słuchawki Logitech G Pro X można obecnie zamówić w ramach przedsprzedaży. Ich cena wynosi 499 zł.

Źródło: Logitech, Engadget

Warto zobaczyć również:

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

  Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!