Gry

Bogata kolekcjonerka Lords of the Fallen

przeczytasz w 1 min.

Firma CI Games życzy sobie za tę edycję kolekcjonerską 400 złotych. Co takiego znajdziemy w zestawie?

Lords of the Fallen walka

Polska firma CI Games oficjalnie poinformowała jakie elementy wejdą w skład edycji kolekcjonerskiej jego najnowszej gry – Lords of the Fallen. Będzie trzeba wydać całkiem sporo pieniędzy – czy warto? O tym musicie sami zdecydować.

Edycja kolekcjonerska gry Lords of the Fallen nie będzie tania – jej cena to 399 złotych w wersji na komputery osobiste oraz 100 złotych więcej w przypadku konsol PlayStation 4Xbox One. Co sprawia, że zestaw ten kosztuje tak wiele?

Przede wszystkim ręcznie malowane, 20-centymetrowe popiersie charakterystycznego protagonisty, stanowiące główny element kolekcjonerki. Poza figurką w zestawie znajdziemy również mapę świata gry z tkaniny, artbook w twardej oprawie oraz płytę CD ze ścieżką dźwiękową. To wszystko zamknięte zostanie w kolekcjonerskim opakowaniu.

Nabywcy edycji kolekcjonerskiej otrzymają również wirtualne dodatki do gry Lords of the Fallen. Są to: Szyfr Mnicha, Zestaw Lwiego Serca oraz Zestaw Demonicznych Broni. Całość możecie zobaczyć na przygotowanej grafice:

Lords of the Fallen EK

Przy okazji firma CI Games ujawniła ceny standardowych edycji gry Lords of the Fallen – w przypadku PC będzie to 119 złotych, a konsolowcy zapłacą 219 złotych.

Premiera gry Lords of the Fallen datowana jest na 31 października bieżącego roku.

Źródło: CI Games

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Czy ja wiem czy to dużo?! Kwestia gustu. Poza tym to jest edycja kolekcjonerska, więc dla kolekcjonerów. Każdy podchodzi do tego inaczej. A wydaje mi się, że jak na pierwszą taka grę od CI to edycja ta jest warta swojej ceny. CI i Deck13 wykonali kawał dobrej roboty i warto za to zapłacić. A jak ktoś nie chce, zawsze może pozostać przy "gołej" grze. Cena za "golaska" nie jest wygórowana. Najważniejsze, że jest wybór i każdy znajdzie coś dla siebie.:)
  • avatar
   maniunio
   0
   Trochę dużo jak za taką kolekcjonerkę. Edycja kolekcjonerska Wiedźmina 3 nie dość, że tańsza to z większą zawartością.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    HMM nie dało się większego obrazka zapodać?? Przez to że jest taki mały musiałem szukać go w necie, na szczęście Google nie śpi:) Dobrze że jest dokładnie opisana ta wersja bo inaczej bym musiał ponownie szukać. Sama gra już przyciąga do siebie swoją "charyzmą" a dodatki mogą ją bardzo urozmaicić, co do ceny to dla mnie jest niska, ale "Punkt widzenia zależny od punktu siedzenia" - Ceny limitowanych wersji zawsze był w podobnych cenach więc nie odstają zbytnio od reszty.
    A zapomniał bym Figurka wygląda na dobrze dopracowaną. (okaże się jak sprawie sobie taki egzemplarz)