Tablety

Aktualizacja systemu do Manta PowerTab MID705 - Android 4.2.2 Jelly Bean do pobrania

przeczytasz w 1 min.

Niesie to za sobą nie tylko lepszą stabilność i szybkość działania, ale także nowe funkcje oferowane bezpośrednio przez system.

Manta PowerTab MID705 tablet system Android 4.2.2 Jelly Bean

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla osób, które kupiły, bądź też przymierzają się do kupna tabletu Manta PowerTab MID705. Od teraz jest on bardziej atrakcyjny i jednocześnie bardziej funkcjonalny.

Do tej pory urządzenie pracowało pod kontrolą systemu Android w wersji 4.0. Producent udostępnił jednak aktualizację i od teraz użytkownicy cieszyć mogą się wersją 4.2.2 Jelly Bean.

Niesie to za sobą nie tylko lepszą stabilność i szybkość działania, ale także nowe funkcje oferowane bezpośrednio przez system - m.in. odświeżony wygląd, poprawione aplikacje obsługi kamery i galerii zdjęć, lepszy kalendarz, a także kilka innych, drobniejszych poprawek oraz rozszerzeń.

Dokładna instrukcja aktualizacji systemu Android do najnowszej wersji 4.2.2 Jelly Bean dla omawianego tabletu znajduje się na stronie producenta.

Warto przypomnieć w tym miejscu o pozostałej specyfikacji urządzenia. Napędzane jest ono przez procesor Boxchip A13 oraz 512 MB pamięci RAM. Poza tym oferuje m.in. 7" ekran o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, kamerkę VGA oraz akumulator o pojemności 2800 mAh.

Źródło: Manta

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  17
  Taki słaby sprzęt, a ma AJB 4.2.2! Niech reszta się wstydzi, bo tłumaczenie braku poprawek słabym sprzętem nie jest na miejscu w takim wypadku!!
  • avatar
   obcypl
   8
   Manta ma 4.2 a SGS3 nadal 4.1 (oficjalnie)... świat się wali ;-)