Gry

Masz Deus Ex: Rozłam Ludzkości? Odbierz mały prezent

przeczytasz w 1 min.

Square Enix rozdaje dodatki, które do tej pory dostępne były jedynie dla tych, którzy zdecydowali się na przedpremierowe zamówienie gry.

Zdecydowaliście się na zakup Deus Ex: Rozłam Ludzkości? Jeśli tak to jest spora szansa, że znaleźliście się w grupie graczy mogących teraz sięgnąć po mały prezent.

Do przedpremierowych zamówień gier często dołączane są różnego rodzaju dodatki i nie zabrakło ich również w przypadku Deus Ex: Rozłam Ludzkości. Square Enix zdecydowało teraz, że wszystkie elementy trafiające do wcześniejszych zamówień Deus Ex: Rozłam Ludzkości udostępnione zostaną za darmo.

Na co konkretnie można tu liczyć? Na dodatkową misję do wykonania, pakiet skórek dla bohatera oraz cyfrowe książki, pod którymi skrywa się między innymi artbook czy komiks.

Masz Deus Ex: Rozłam Ludzkości dodatki za darmo

Zainteresowani? Na powyższy upominek liczyć mogą posiadacze wszystkich wersji gry. Na PC wystarczy pobrać ostatnią aktualizację, w przypadku konsol PlayStation 4 i Xbox One udać należy się do dedykowanych tym platformom sklepów.

Źródło: pcgamesn

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  belineaenter
  9
  PROSZĘ NIE KUPOWAĆ PREORDERÓW TO ZŁO!!! ZROBILI SŁABĄ GRĘ I TERAZ PREORDEROWCY PLUJĄ SOBIE W BRODĘ!!!
  https://linustechtips.com/main/uploads/monthly_03_2015/post-108155-0-43829600-1425357918.png
  • avatar
   KORGAN
   5
   Myślałem, że dodali darmowy przelot na Madere.
   • avatar
    neomce
    5
    To może dodadzą też "oryginalną plakietkę dla bramkarzy", albo "używaną oponę do stara", ostatecznie może być "choinka o zapachu kokosowym do malucha" :)
    • avatar
     Konto usunięte
     2
     Kiedyś były mody i nikt prezentów nie potrzebował. A dzisiaj i tak nikt ich nie chce.