• benchmark.pl
 • Gry
 • MGS 5: The Phantom Pain nie dla słabeuszy - ci zagrają w ... kapeluszu kurczaka
Gry

MGS 5: The Phantom Pain nie dla słabeuszy - ci zagrają w ... kapeluszu kurczaka

przeczytasz w 1 min.

Hideo Kojima na brak oryginalnych pomysłów cały czas nie narzeka.

MGS 5: The Phantom Pain

Hideo Kojima jest jednym z najbardziej znanych twórców gier i jednocześnie tym, który systematycznie przypomina o sobie w taki sposób, że odbija się to bardzo szerokim echem. Twarz studia Konami po raz kolejny pokazała, że na brak oryginalnych pomysłów cały czas nie narzeka.

Mówi się, iż czasy trudnych gier bezpowrotnie minęły. Mimo tego w niektórych tytułach pojawiają sie momenty, z którymi niektórzy gracze mają problem. Hideo Kojima wyciąga tutaj pomocną dłoń i obiecuje, iż Metal Gear Solid V: The Phantom Pain można będzie sobie z tym łatwo poradzić.

Przewidziano bowiem możliwość ominięcia tych fragmentów rozgrywki, które są za trudne. I nie byłoby to aż tak interesujące gdyby nie fakt, iż każdy kto zdecyduje się na taki krok będzie musiał liczyć się ze zmianą wyglądu głównego bohatera. Dla idących na skróty przygotowano kapelusz kurczaka, a nie trzeba przypominać, z jaką cechą charakteru kojarzone jest to właśnie zwierzę.

MGS 5: The Phantom Pain kapelusz kurczaka

Co sądzicie o takim pomyśle? Przypomnijmy, iż Metal Gear Solid V: The Phantom Pain trafi na konsole Xbox OnePlayStation 4, a także Xbox 360 i PlayStation 3 oraz PC. Data premiery wciąż nie jest jednak znana.

Źródło: vg247

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Firen
  15
  Uśmiałem się :D
  Chciałbym zobaczyć miny tych co postanowią przechodzić grę na najłatwiejszym poziomie trudności nie wiedząc o tym "bonusie"
  • avatar
   R2rr0
   11
   Dobre :)
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    No i prawidłowo
    • avatar
     maciek1235
     1
     Gdzie stare, dobre czasy gier pokroju Gothica 1, który masakrował słabszych graczy... :D
     • avatar
      Rebal
      0
      Tak powinno być w każdej tego typu grze. Wkurwia mnie znajomy który grał w Wiedźminów na najniższym levelu, bezmyślnie naciskając jeden klawisz myszy prawie cały czas.