• benchmark.pl
 • newsy
 • Nie zwlekaj z kupnem pakietu Microsoft Office - aktualizację do 2013 dostaniesz za darmo

Nie zwlekaj z kupnem pakietu Microsoft Office - aktualizację do 2013 dostaniesz za darmo

Karol Żebruń | Redaktor serwisu benchmark.pl
43 komentarze Dyskutuj z nami

Akcja kończy się w maju 2013

Microsoft Office 2010 dostępne pakiety

Jeśli nie wyobrażacie sobie życia, a raczej pracy bez pakietu MS Office, a właśnie składacie nowy system komputerowy lub planujecie aktualizację oprogramowania, nie musicie czekać na sklepową premierę Office 2013.

Microsoft wprowadził w życie plan darmowej aktualizacji do najnowszego Office, dla osób które chcą już teraz zakupić oprogramowanie biurowe Microsoftu. Oferta obowiązuje od 19 października do 30 kwietnia 2013 roku. O tym czy warto zainteresować się Office 2013 możecie przekonać się sami z lektury naszej recenzji lub samodzielnie testując Office 2013 w wersji Customer Preview.

W czasie obowiązywania oferty specjalnej możemy zakupić pakiet Office w wersji 2010 dla Windows lub 2011 w przypadku komputerów Mac, z prawem do darmowej, aczkolwiek nie obowiązkowej, aktualizacji do Office 2013. Użytkownicy pojedynczych składników pakietu Office mogą bez opłat nabyć odpowiednie programy z pakietu Office 2013. Prawo do darmowego upgrade wygasa z dniem 31 maja 2013 roku.

Office 2013 oferta darmowej aktualizacji
Jedna kopia Office 2013 za jedną kopię starszego pakietu. Szczegóły w regulaminie na stronie Microsoftu.

Do wyboru będą dwie opcje nowego oprogramowania. Pakiet Office 2013 z taką samą licencją użytkowania albo roczna licencja na usługę Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych (opcja niekomercyjna). Posiadaczy pakietów Office dla Użytkowników Domowych i Małych firm oraz Office Professional, Microsoft kusi dodatkowo trzymiesięczną komercyjna wersją usługo Office Small Business Premium.

Aby skorzystać z oferty należy zachować rachunek potwierdzający zakup pakietu Office. Następnie należy na stronie Office zarejestrować swój adres e-mail i czekać na informacje o dostępności nowej wersji pakietu.

A jeśli nie chcecie wydawać ani grosza na nowy Office, możecie skorzystać z webowej wersji tego pakietu. Znacznie uboższa w funkcje, ale dostępna dla każdego posiadacza konta na SkyDrive.

Źródło: Microsoft

Komentarze

43
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  -1
  nie ma jak pirat :)
 • avatar
  Konto usunięte
  -2
  Mały wyciąg z regulaminu M$
  "Oprogramowanie firmy Microsoft jest licencjonowane, a nie sprzedawane. Wszelkie prawa własności, tytuły prawne oraz prawa własności intelektualnej do oprogramowania (jeśli istnieją) związane z pobieraną nową wersją pakietu Office oraz dokumentacją i materiałami drukowanymi należą do firmy Microsoft lub jej dostawców"

  Dla tego tylko OpenOffice co to kurna abonament na użytkowanie płacę czy co ??
 • avatar
  Konto usunięte
  -2
  Nie wiem czy to nie pomyłka ale prawdopodobnie microsoft trochę nabija w butelkę z tymi darmowymi upgrade`mi.
  Kupując w tej chwili Office 2010 np. dla użytkowników i uczniów dostajesz licencję na 3 komputery. Natomiast z tego co widzę w regulaminie promocji upgradować można albo do:
  "-Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych
  Roczna subskrypcja do użytku niekomercyjnego LUB
  -Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Uczniów
  Jedna (1) niekomercyjna licencja na komputer PC"

  Wygląda na to że licencje na dwa kompy nam przepadają po upgrade....

  Poprawcie mnie jeśli się mylę..
 • avatar
  Konto usunięte
  -2
  Jednak nie każdy może sobie pozwolić na zakup Offica ;] Chcesz być legalny? Korzystaj z wersji Starter lub alternatyw. Zwykle poza edytorem tekstu i arkuszem kalkulacyjnym (a od święta czymś do zrobienia prezentacji) nie trzeba nic więcej do szczęścia. Chociaż w pracy i w szkole uczą tylko na pakiecie M$...
 • avatar
  borat1979
  -2
  Zakup Office do domu to tylko wyrzucanie pieniędzy.
 • avatar
  polischmen
  -3
  Możesz mi powiedzieć kiedy narodził się Chrystus? Dlaczego do Noego przyleciała Gołębica? Jakie skutki miało zerwanie Jabłka przez Ewe?
 • avatar
  Konto usunięte
  -3
  Dobra, nie karmy trolla ;] Bo będzie temat o Office, ze 100 komentarzami na temat religii. I znów nagonimy tylko walkę: arty-klerykałowie, ateiści, nie wierzący, apostaci, agnostycy vs katolicy, wierzący, osoby konsekrowane itp.... A ten temat, jeszcze długo się ludziom nie znudzi ;]
 • avatar
  mktiger
  -3
  kupilem kiedys Office 2007 - dostalem bezplatny upgrade do 2010 - ale nie wymagali zadnych dokumentow
  hmm, paragony beda sprawdzac?? czyli jesli ktos dostal w prezencie to nie skorzysta

 • avatar
  bury-pies
  -5
  czy jest już do kupienia w moim ulubionym sklepie czyli "zatoce piratów"?
 • avatar
  Konto usunięte
  -6
  tylko microsoft się liczy reszte softy typu open czy libre to śmieci dla dzieci neo
 • avatar
  Konto usunięte
  -8
  To prawda wraz z redakcją popieram zakupy legalnego oprogramowania bo nielegalne kopie to grzech ciężki za który można trafić do piekła.......
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  z taką licencją bez możliwości przeniesienia na inny komputer to mogą sobie go wsadzić w kieszeń - osobiście zmieniam komputer raz na rok-dwa lata i takie rozwiązanie de-klasyfikuje tą licencje - miałem kupić ale zostanę przy posiadanej wersji 2010 i 2007 - proponuje nabyć starsza wersję która jest dożywotnia bez względu na wymieniany sprzęt