• benchmark.pl
 • Gry
 • Microsoft szykuje coś związanego z serialem Gra o tron [AKT.]
Gry

Microsoft szykuje coś związanego z serialem Gra o tron [AKT.]

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
6 komentarzy Dyskutuj z nami

Na oficjalnych profilach marki Xbox w serwisach społecznościowych pojawiają się krótkie zajawki nawiązujące do cieszącego się ogromną popularnością serialu.

Fani serialu Gra o tron delektują się obecnie finałowym sezonem, bijąc przy tym rekordy oglądalności. Potencjał tego uniwersum jest ogromny i nie da się wykluczyć, że pojawią się zainteresowani jego wykorzystaniem. Chociażby Microsoft.

Doskonale znana w naszej branży firma zaczęła droczyć się z graczami. Na oficjalnych profilach marki Xbox w serwisach społecznościowych pojawiają się krótkie zajawki. Nie zdradzają wiele, ale nie da się ukryć, że nawiązują właśnie do wspomnianego serialu.

Oczywiście dość szybko pojawiają się domysły. Niektórzy zakładają, iż możemy doczekać się gry osadzonej w uniwersum serialu, co z pewnością nie przeszłoby bez echa. Zdecydowanie bardziej stonowane głosy mówią o specjalnej edycji konsoli Xbox One z motywami serialu.

Trudno przewidzieć, jak długo trzeba będzie poczekać na rozwiązanie tej zagadki. Być może nastąpi to po premierze ostatniego odcinka finałowego sezonu serialu, który zostanie wyemitowany 19 maja.

Jakie są Wasze typy? Czego się spodziewacie?

AKTUALIZACJA, 09.05.2019

Wszystko jasne. Microsoft dość szybko rozwiał wątpliwości. Nie chodzi o grę, ale o specjalne wydania zapowiedzianej nie tak dawno konsoli Xbox One S All-Digital Edition. Oczywiście będą one ozdobione motywami z przywoływanego serialu. Producent przygotował dwie propozycje - House Targaryen oraz Night King.

Konsole nie trafiają do sprzedaży, można wygrać je w konkursach prowadzonych w mediach społecznościowych. Zainteresowani wydaniem House Targaryen powinni udać się na Twittera, wydanie Night King można z kolei wygrać na Facebooku. W obydwu przypadkach mowa o oficjalnym koncie Xbox.

Xbox One S All-Digital Edition Gra o tron

Źródło: Xbox, news.xbox, hbo (foto)

Komentarze

6
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Chodzi o to, że nowy Xbox, będzie gorący jak wyziew smoka. Chodzi ofc o słabe chłodzenie
 • avatar
  Moim zdaniem to będzie Xbox w motywach GoT. Będą chcieli odświeżyć sprzedaż trochę.
 • avatar
  Pewnie nowy pad.