Gry mobilne

Zapowiedziano nowego DOOMa. Część graczy oburzona

przeczytasz w 1 min.

Bethesda zaskoczyła zapowiedzią gry Mighty DOOM. Nie jest to nowa pełnoprawna odsłona kultowej serii strzelanek, ale poboczna propozycja na urządzenia mobilne.

DOOM na smartfonach

id Software powróciło w glorii i chwale. Doom Eternal okazał się jedną z najlepszych strzelanek ostatnich lat. Wielu graczy chętnie zobaczyłoby kolejną grę osadzoną w świecie pełnym demonów. Wkrótce będzie okazja, ale pierwsze komentarze są mocno zróżnicowane. Niektórym nie podoba się fakt, że Slayer (a właściwie Mini Slayer) będzie siał spustoszenie, ale na smartfonach do gier, a do tego w animowanej oprawie graficznej.

Nadal mowa o strzelance (z elementami roguelite), ale z widokiem z góry. Pracuje nad nią studio Alpha Dog Games. Fani serii szybko dostrzegą tu dobrze znane demony, ale zostały dopasowane do kreskówkowej całości. Gra bazuje na kolekcjonerskich zabawkach, jakie można było zbierać w przywoływanym wyżej DOOM Eternal.

Mighty DOOM będzie dostępny na systemach Apple iOS i Google Android w ramach modelu free to play. Krótkie fragmenty rozgrywki możecie zobaczyć na pierwszym zwiastunie.

Mighty DOOM zwiastun

Kiedy premiera Mighty DOOM?

Osoby, którym Mighty DOOM wpadł w oko mogą być zadowolone, ponieważ premiera gry odbędzie się za niespełna miesiąc, 21 marca.

Decydujący się zagrać w okresie premiery (od 21 marca do 20 kwietnia) otrzymają prezent w postaci Pakietu Mini Slayera. W jego skład wchodzi ciężkie działo barona piekieł (skórka broni), wyrzutnia rakiet cacodemona (skórka broni), 3 klucze wyposażenia, klucz broni i 80 kryształów. Na oficjalnej stronie gry ruszył proces wstępnej rejestracji.

Źródło: Bethesda Polska

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Shunex
  7
  Oglądając Zwiastun z początku pomyślałem, że robią taką ala „słodką” wersję, po czym, widząc game play ostro się zawiodłem, widząc typową grę mobilną.
  • avatar
   cjs48
   7
   Kolejny produkt mobilny po brzegi wypełniony mikrotransakcjami. Bethesda wprowadzi do gry szeroko znane w wielu produkcjach mobilnych "kryształy". Zastosowanie mają różnorakie (zależnie od gry), ale często służą do "uzupełnienia energii". Albo zapłacisz portfelem, albo czekaj pół dnia. Monetyzacja w produktach mobilnych jest zatrważająca. Rozsądniej postąpili w "Eternium", ale to jeden z niewielu wyjątków od reguły.
   • avatar
    Batyra
    5
    Ahhh… znowu te duże glowy… ale tego nie lubię.
    • avatar
     Kasuja Wpisy Automatem
     4
     wow, fajne, cukierkowy doom :) duże łębki, małe tułowiki, rączki i nóżki :) biere 6-ciopak.
     • avatar
      pawluto
      1
      Tragedia ...Tak zbesztać kultową grę...
      • avatar
       sn00p
       -2
       Clickbite