• benchmark.pl
 • E3
 • Doczekaliśmy się materiału wideo z nowego Mirror’s Edge
Gry

Doczekaliśmy się materiału wideo z nowego Mirror’s Edge

przeczytasz w 1 min.

Zanosi się na to, że Mirror’s Edge 2 nie odejdzie od znanego już schematu, wbrew temu co sugerowały niedawne przecieki.

Mirror’s Edge 2 gra E3 2014

Konferencja EA na trwających targach E3 to nie tylko prezentacje tytułów, o których wiemy już całkiem sporo. Pojawiła się bowiem również zapowiedź produkcji, o której po raz pierwszy zaczęto mówić już naprawdę dawno, ale mimo tego cały czas jest ona bardzo tajemnicza.

O jakiej grze mowa? O kontynuacji Mirror’s Edge, a więc jednej z oryginalniejszych gier 2009 roku. Mimo początkowego kręcenia nosem wielu graczy ostatecznie produkcja ta przyjęta została dobrze i udowodniła, że gra akcji nie musi oznaczać jedynie strzelania. Nic dziwnego zatem, że wiele osób wygląda kontynuacji.

Ta wprawdzie powstaje, ale tak naprawdę do tej pory nie powiedziano o niej niczego konkretnego. W pewnym sensie zmieniło się to teraz, bo chociaż twórcy nie zdradzili wielu informacji, to pokazali wreszcie małe urywki z rozgrywki.

Zanosi się na to, że Mirror’s Edge 2 nie odejdzie od znanego już schematu, wbrew temu co sugerowały niedawne przecieki. Sprawdźcie zresztą sami.


Źródło: mirrorsedge, vg247

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  wdowa94
  3
  Jeżeli ta gra jest rzeczywiście na takim etapie jak to przedstawiono na tym... Materiale wideo, to już jestem zawiedziony z końcowego produktu, skoro podniecają się wyglądem postaci, która w tej grze akurat nie ma prawie żadnego znaczenia...

  W dodatku liczyłem tu na wodotryski z frostbite'a, a tu zwykły Unreal Engine... No cóż, no cóż...
  • avatar
   misiek12_sdz
   2
   Do jedynki wracałem już wielokrotnie, mam nadzieję że ta da nawet więcej satysfakcji z dopieszczania do perfekcji każdego poziomu.