Telefony

MobileNavigator dla iPhone zaktualizowany

przeczytasz w 1 min.

NAVIGON przekazał Apple najnowszą aktualizację (1.4.0) do oprogramowania nawigacyjnego MobileNavigator na platformę iPhone. Aktualizacja to 13 nowych funkcji i usprawnień.

Aplikacja zaoferuje między innymi nawigację w trybie pieszym, wyszukiwanie celów specjalnych przy użyciu Google Local Search czy możliwość wprowadzania współrzędnych geograficznych. Nowe funkcje uzupełniają już istniejące, a dzięki ich intuicyjności poprawiają nawigowanie z iPhone.

Nowe funkcjonalności sprawiają, że iPhone to nawigacja, która pomoże nam niezależnie od tego, czy poruszamy się samochodem czy też pieszo. Jeżeli chodzi o nawigację w trybie pieszym, MobileNavigator wykorzystuje wbudowany w iPhone 3G S kompas, więc użytkownicy mogą od razu zobaczyć w którym kierunku się poruszają.

Funkcja wyszukiwania przy wykorzystaniu Google Local Search to kolejna nowość tej aktualizacji. Dzięki niej użytkownicy iPhone’a mogą łatwo znaleźć miejsca, których adresu nie znają. Wpisując na przykład „kwiaty” możemy otrzymać listę pobliskich kwiaciarni oraz wskazówki dotarcia do nich.

Dodatkowo, aktualizacja oferuje wprowadzanie celu poprzez podanie jego szerokości i długości geograficznej. Możliwe jest też wysyłanie własnej pozycji innym użytkownikom iPhone’a, aby łatwo nas znaleźli.

Aktualizacja wkrótce pojawi się w sklepie Apple App Store i będzie możliwa do pobrania - bez opłat.

Źródło: informacja prasowa

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  suntzu
  0
  Zdecydowanie najgorsza nawigacja.... Mówi łagodnie skręć w lewo na byle jakim zakręcie, a na skrzyżowaniu jest jeszcze gorzej. Bardziej przeszkadza niż pomaga. Sygnic mimo, że wygląda obrzydliwie jest chyba najlepszy.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Tak z tym łagodnie skręć w lewo to trochę denerwujące, ale reszta jest ok. Używam od samego początku powstania i jestem zadowolony.
   • avatar
    Huntcold99
    0
    Te nawigację tylko wyprowadzają w pole, lepiej trochę przestudiować mapę niż jechać z nawigacją w góry do Gdańska :p
    • avatar
     rakemasta
     0
     "poprzez podanie jego szerokości i wysokości geograficznej"

     co to jest wysokość geograficzna? -_-