Gry PlayStation 4

Już za tydzień premiera gry Moss

przeczytasz w 1 min.

Moss, czyli baśniowa przygodówka o sympatycznej myszy przemierzającej niebezpieczny świat, zadebiutuje na rynku jeszcze w tym miesiącu. Wiele wskazuje na to, że posiadacze gogli PlayStation VR mają na co czekać.

Sony, czyli wydawca jednej z najlepiej zapowiadającej się gier na PlayStation VR zdradził, kiedy Moss (bo o niej mowa) trafi do pierwszych graczy. Okazuje się, że premiera odbędzie się już za tydzień.

27 lutego 2018 roku to data debiutu gry Moss – baśniowej opowieści o sympatycznej myszy imieniem Quill i jej pomocniku, w którego wciela się sam gracz. Zadaniem będzie rozwiązywanie łamigłówek i umożliwianie gryzoniowi eksploracji pięknego świata wykreowanego przez byłych pracowników Bungie, działających teraz pod banderą Polyarc.

Obserwując akcję oczami pomocnika, gracz będzie sterować nie tylko nim, ale też samą Quill, co sprawia, że jest to w równym stopniu gra logiczna, przygodowa i zręcznościowa. Rzućcie okiem na to, jak to wygląda – opublikowany został świeżutki zwiastun z fragmentami rozgrywki:

Moss – zwiastun gry na PlayStation VR

Moss to jedna z wielu ważnych gier, które w tym roku zasilają katalog PlayStation VR. W nadchodzących miesiącach zadebiutują jeszcze między innymi: taktyczne Bravo Team, symulacyjne Ace Combat 7: Skies Unknown, szpiegowska skradanka Blood & Truth, kosmiczny survival horror The Persistence czy thriller psychologiczny Transference.

Źródło: Sony, PushSquare, inf. własna

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Kieresz
    1
    Lucky's Tale wyglada rewelacyjnie w VR wiec to tez pewnie bedzie swietne.